Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala druze.Stvarno originalno.Lepo peva,samo ga je gadno slusati.Malo ga bure iscupalo.:haha::ppozdrav:
 
Ma jok, koja bre igraonica. Broji pare, danas rasturio kilase pa sada razmislja "Gde cu te novce skloniti?" :haha:
 
Samo vas posmatram:osmeh::ppozdrav:
S obzirom da sam skomolo od rabotu,jedna pesma za usnulo drustvo.
E sad sam gotov.Idem malo probati odspavati.:spavam:ujutro u 6 stizu mali.
Mogao bi vec pozeleti i dobro jutro ranoraniocima.
 
Poslednja izmena:
@SAMA
Jesi uselio make, kada si na forumu? Ja se evo dosadjujem u radnji, potrosili penzije pa sada udje po neko, ali posle podne ce biti guzva kod mene u radnji, osecam.
 
Useljeni i cvrkucu.Danas nadoknadjujem za juce.Moram duvati i svecice.Mislio sam vozic,al nemoze nasa pruga izdrzati toliko vagona.:haha::ppozdrav:
Nego jedna anketa za prisutne.Da cujem komentare.Nocas otvorim jedan dzak sojine sacme,a u njemu buljuk ziska.Inace nemam ga ni u kukuruzu,niti sam primetio u drugim dzakovima sojine sacme.E sad pitanje glasi:
Sta mislite kako je taj zizak tu dospeo,otkud on u mlevenom i sta mislite o kvalitetu te sacme.
Ja imam svoje misljenje,al bih voleo da cujem i vase komentare.::samo bes::
 
Naj verovatnije u soj. sacmu je dodata prekrupa sa zizkom i koji se na ovim vrucinama namnozio. Sklanjaj to iz skladista za hranu.
 
I ja tako mislim.U soji ne moze biti,jer bi bio unisten prilikom ekstrudiranja,a na mleveno koliko ja znam nece.Ostaje samo ova varijanta majku im lopovsku.Prodaje se pod imenom Becejska,ali sigurno nije.Sitostampa odradila svoje.::samo bes::::samo bes::::samo bes::
Jedna tura za sve :ppozdrav: upravo smo dobili rezultate aminosinteze.Beba je OK i Boze zdravlja i srece dobicemo sina.:ppozdrav:
Posle jedne devojcice ko kec na jedanaest.
 
Poslednja izmena:
Raduje me druze da je sve u redu, Boze zdravlja pa da nazdravljamo i slavimo kada dodje vreme za to.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh