Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvarno je vreme da idem na spavanje poceo sam da lupam kao maksim po diviziji. Laka Vam i prijatna noc.
 
@valjevac

Lep ti je kuca u cipeli. Mi smo nasu Irsku seterku Beti pre sat vremana uspavali i pokopali u dvoristu. Bila je lep, drag, pametan i pozeljan pas.

10zu6tf.jpg


Izvinjavam se sto sam u ovoj temi ovo postavio, ali ponelo me.
 
Duško58
Mislim, a nisam izmislio toplu vodu, da coveka ne moze nista vise da razalosti od uginuca psa i konja, kada su zivotinje u pitanju.Ja konje nikada nisam imao ali uginuca nekih pasa sam zapamtio.
 
Hvala ljudi na razumevanju, zivot ide dalje. Kako nasa zivina na ovoj vrucini, moji samo zevaju.
 
@Dusko58 sad procita za psa.Stvarno mi je zao.Kucni ljubimci znaju da se uvuku pod kozu i setimo se trenutaka,kako su deca rasla uz njih.Zivot ide dalje.Nek se na tome zavrsi.
 
Dobro jutro.

Ja čuo da je danas SAMI rođendan. Šta mu poželeti više nego još milion utovljenih (i prodatih) pilića.:osmeh:
 
Dobro jutro.

Ja čuo da je danas SAMI rođendan. Šta mu poželeti više nego još milion utovljenih (i prodatih) pilića.:osmeh:
Hvala druze.Ko bi tolike pare potrosio.:haha:Puno hvala svima.Pita me cera ocemo ici u igraonicu.:haha:
Prevazisao je to taja odavno_Ovog puta slavimo radno.
Tako zapalo.:haha:
 
I ja se pridruzujem cestitkama, ali taj nema vremena da slavi. Ili raznosi kilase domacinstvima ili broji novce sto je zaradio.:ppozdrav:::rodjendan::::torta::::vino:::veseljak::::novac::

PS: Veceras slavimo.:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh