Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hej drustvo, pa mi nemamo gazdu (moderatora), sad nam je sve dozvoljeno.:osmeh:
 
Pa da pocnemo. Za sve zivinarke i zivinare ovoga sveta:

Mnogo dobra ova Juca.
 
Poslednja izmena:
Neko nas gledi kad se najmanje nadamo.
Poruka za moderatore:Nismo mi za primer zato sto nas vi posmatrate vec zato sto smo mi takvi.Drugi mogu samo da nam zavide.:haha::ppozdrav:
 
Dobar dan drustvo.
SAMA iskrene cestitke od mene. Popicemo u to ime. :ppozdrav:
Evo i mene malo da vidim sta se desava ovde. Krecio sam sobe pa sam bio odsutan neko vreme.
Odoh i u molere :haha:
Hvala bogu koke mi izdrzavaju dobro :osmeh: Da se pohvalim 22 jajeta od 32 koke. :osmeh:
 
Nego mene kopa jedno pitanje u vezi imena pilica,zasto se oni zovu jednodnevni pilici ako ga ja sam pojedem za obrok ?? :osmeh:
Jel nije bolje da se zovu jednoobrocni ili slicno,nema sanse da se ono moze "vuci" ceo dan. :ppozdrav:
 
U pravoj firmi:osmeh:ima jednodnevni,dnevni i jednoobrocni.E sad zavisi od jesnika.Neko batak razvuce na dva dana a neko pojede pile u cugu.Musterija je uvek u pravu,a mi smo tu da im izadjemo u susret.Naravno uz skromnu::novac::nadoknadu.
 
U pravoj firmi:osmeh:ima jednodnevni,dnevni i jednoobrocni.E sad zavisi od jesnika.Neko batak razvuce na dva dana a neko pojede pile u cugu.Musterija je uvek u pravu,a mi smo tu da im izadjemo u susret.Naravno uz skromnu::novac::nadoknadu.

Jel vidis NA sta je poslovnost i poslovan covek.
 
E Dule moj jos je on mali i treba jos dzigerice na plotni smederevca da pojede.Posle ce mu se kasti samo.:haha:
inace da se pohvalim.:osmeh:stigla danas duvaljka za kukuruz.3KW.
 
Pa kazem ja da si razmisljao "Gde cu te novce skloniti", sada izgleda taj problem nemas vise. :haha:
 
Sad imam gde da ih nadjem.:haha:Ma ja sam ti rupa bez dna.Sta da ti kazem.Uvek nesto faliii.Ne moze cena pilica biti toliko dobra,da meni pretekne.:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh