Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imamo i mi taj neki sto se moz' ogledati na platnama za ukras,ali ubedljivo najbolja klopa dolazi sa i iz smederevca u letnjoj kuhinji.
 
Moj smederevac se raspao jos 99-te za vreme bombardovanja. Zena stavi nesto da kuva ili pece, kad ono gruuu i nema struje. Ajd Dusko pali smederevac da zavrsim kuvanje. Boli nju za termo bombe, mogao sam da nastradam, i ja i smederevac i supa pod kojom je bio. :haha:
 
Ja mislim da je to ona namerno izazivala,da se resi starudije.Jednim udarcem dve muve.:haha::haha::haha:
Ih da je znala zena za lokatore,ne bi se patila sa TEBE.:haha:
 
Ona kroz prozor iz suterena komanduje kako da lozim vatru, a ja na prvoj liniji trazim djavola. Boze kako su nas mlatili zlotvori.::samo bes::, ali ni mi se nismo dali. Branili smo se sa cim smo imali i koliko mogli.::spreman na sve::

PS Ne smemo nastaviti, opomenuce nas sigurno da smo otisli u :off_topic:
 
Ma i kod mene su leteli avioni.Aeorodrom u Novoj Pazovi.Kazu Batajnica,al samo kazu.Letelo perije,kokoske slabo nosile.Tuku i njini,a tuku i nasi.Zivina nije pravila razliku.:haha:
 
Bilo je "puc-puc ozezi-ozezi. al' nema rata bez Turaka" :haha:

Jeo sam tada samo salamu u vojsci, nigde nije bilo piletine. :haha:


Jedna pomoc drutvo. Trazim, jer sam cuo nesto, kako da se proizvodi humus od izmeta kokosijeg sa nekim crvicima cini mi se muve. Nemogu da nadjem nista ako neko nesto zna neka me obavesti.

Da nebudem NEOBAVESTEN. :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh