Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gospodo draga drago mi je što smo se družili na ovom forumu ali je on postao sve samo ne dobro mesto za razgovor. Drago mi je da na ovom delu nije bilo ni jedne svadje a ni rasprave što je bila osobina nekih drugih delova.Pošto su svi moji prijatečlji proterani odavde izgleda da ni ja više nisam poželjan. Trudio sam se da uvek budem na usluzi svim živinarima i tako će biti i ubuduće ali ne ovde.
Hvala na lepoj saradnji.
 
Gospodo draga drago mi je što smo se družili na ovom forumu ali je on postao sve samo ne dobro mesto za razgovor. Drago mi je da na ovom delu nije bilo ni jedne svadje a ni rasprave što je bila osobina nekih drugih delova.Pošto su svi moji prijatečlji proterani odavde izgleda da ni ja više nisam poželjan. Trudio sam se da uvek budem na usluzi svim živinarima i tako će biti i ubuduće ali ne ovde.
Hvala na lepoj saradnji.

Izvini Robins ali ja te ne razumem.Mislim sadrzinu i povod tvog posta.Jesam ja sa sela ali izgleda da sam neupucen.
Vidim da se nesto valja oko ovog foruma, da nastaju neke deobe, novi forumi , neke prozivke
ja to jos uvek nisam dovoljno sagledao ali mi nije drago da se desava ono sto su odavno prizeljkivali oni kojim je ovaj forum smetao.
Ako zasluzujem neko objasnjenje koje ce mi otvoriti oci bio bih zahvalan da neko napise nekoliko recenica na p.p. Hvala unapred
 
Pa kad vas posle tri godine na forumu optuže da ste krivi za sve loše strane i dešavanja na forumu red je da se lepo zahvalite i povučete. Nisam napisao mnogo postova za ove tri godine ali sam se trudio da budu od koristi. U živinarstvu sam dugo i svoje iskustvo sam prenosio na ovaj forum .Nikada se nisam krio ni iza koga a ni voleo da bilo kome polažem račune pa neću to ni sada. Uvek me možete naći i svakom živinaru ću uvek dati savet. Moj telefon je 063 286 881 i ako vam bilo šta zatreba slobodno pozovite.
 
Gospodine Robins da se razumemo ovako javno a Vi me ispravite ako gresim oko jedne stvari a to je da Vas NIKO nije optuzio za nesto lose na forumu u odnosima sa clanstvom,ali je CINjENICA da ste informacije iz uredjivackog dela ovog foruma prosledjivali ljudima i jasno je da kao takvi niste pozeljni za moderatora zbog tih izdaja ovog foruma i ovih clanova jer koliko se vidi da je Vama u interesu da ovaj forum propadne samo na kulturan nacin izdajuci kolege clanove.
 
Sta reci osim zalosno.Ja od tebe nisam procitao nista ruzno i nista sto u najmanju ruku nije pametno.Ne kazem da na forumu nema dobrih i korisnih ljudi.Naprotiv.Ali za oblast zivinarstvo si bio sigurno naj korisniji.Imas veliko iskustvo,a sto je naj bitnije ne sebicno si ga delio.
Sve osim Jako mi je zao bi bilo suvisno.Bicemo u kontaktu sigurno,jel to zavredjujes i kao covek i kao strucnjak u svojoj bransi.
Nismo stigli da se licno upoznamo,a nadam se da cemo to i ispraviti.
Politika i razlozi me u principu ne interesuju,ali strucnih ljudi nikad nema viska.
Zelim ti sve najbolje u zivotu i daljem radu.
S nadom da ce se situacija izgladiti , sukobljene strane izmiriti u interesu svih pojedinaca, kao i poljoprivrede uopste.
 
@valjevac

Obrisi druze poruke, ne mozes da primis novu.

@robins

Sta da kazem nego da mi je zao sto ljudi takvoga znanja odlaze sa ovoga foruma. No tvoju odluku postujem i razumem te u potpunosti. Ipak si Ti u brvnari dosta vremena proveo sa drustvom. Hvala ti za sve vredne savete i znanje koje si nam poklonio. Ziv i zdrav bio.
 
Kad smo osmisljali ovaj cat zamisljali smo ga sa korisnim savetima,druzenjem i muzikom.Iskreno mi je zao sto smo dosli u ovakvu situaciju.Punoletni smo i donosimo odluke u svoje ime.Licno nisam ucestvovao u svadji i necu.Jos jednom mi je zao i nek mi urednistvo ne zameri,al pesma je iz duse i posvecena je kolegama koji su doneli odluku da napuste forum.:ppozdrav:
 
Ajmo ljudi muzicko vece pice za sve :ppozdrav:Ne znam kako vi,a ja nisam ni jedno preskocio.Da ne odstupamo od teme ima perija.
 
Duško58
Član

Datum pristupanja:
Dec 2010
Lokacija:
Futog
Poruka:
1,425
Zahvalio se:
38
Zahvaljeno 71 puta na 51 poruka
@valjevac

Obrisi druze poruke, ne mozes da primis novu.

Ako su sumorne i neka je pun inboks.Salim se druze prolaz slobodan
 
Ljudi sta kazemo za Djokovica oce leteti perije Nadalu.Ps kako su vam ljubimci podneli ove tropske septembarske dane.Ja vala juce imao gubitaka,danas pregurali.
 
Moji kada smo dosli sa pecanja pozevali i pilici i curke, a suprugaa jos zaboravila da ugasi svetlo kod curaka, te zene. Nije bilo gubitaka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh