Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I to samo usrafis u cev?Tu neidu tacnice ,samo tako?Moj ujak je drzo nosilje u kavezima na tri sprata i imao je tako nesto.Imao je i rezervoare kao vodokotlice za svaki sprat posebno,da ne bi bio razlicit pritisak.Mislim zbog visine.To je super stvar i spas i za tebe i koke, a mala investicija.pogotovo sad mozes i sam na PVC cevi.e sad jedino koji je kvalitet tih vasarskih niplica.:ppozdrav:
 
Da. Ustvari na plasticu cev probusis rupu 10.5 mm i ubodes ih. Gumica dihtuje. Moze i da se postavi samo jedna posuda skroz gore na kavez i sa crevom se spoje sva tri nivoa. Ne bi trebalo da bude problema oko pritiska. Ako je veca kolicina koka pa da nebi stavljali bure na kavez :osmeh: jer je potrebna i veca kolicina vode onda moze i da se odradi nesto sistema vodo kotlica u WC-u prikljucivanje na grcku vodu.
Mada ovaj kaze da moze i ovakom direktno da ide bez kotlica ali ja bas ne bih to tako. Malo mi je sumnjivo.
Sto se tice kvaliteta neznam. :osmeh: Rece mi jedan da i nije neki kvalitet. Ima on neki broj cini mi se i N.S.-a neka firma koja to radi u kvalitetu ali nema ko sebe danas pa ce poneti sledeci vasar.
Znas kako druze "koliko para toliko i muzike". :veseljak:::ppozdrav:
 
Da je jeftino jeftino je.Ujak je ono nabavio iz Nemacke pre 25 godina.To je ferceralo ekstra.Nikakav kvar nije imao,a radilo je sigurno 10tak godina i onda je sve raspatio iz njemu poznatih razloga.Videces kako radi .za te pare ko ga sisa.uvek mozes iskopati neku ozbiljniju firmu.Ima dosta po Nemackoj i Italiji.Samo kod ujaka je kazem ti moralo svaki sprat posebno,jel ne bi bio isti pritisak na svim spratovima i strogo prirodni pad.I ove sto ja imam idu na prirodni.Kad bi islo direkt na mrezu flisovalo bi i curilo.na sajmu sam gledao za nipl sistem sad ide regulator pritiska i onda se moze prikljuciti na vodovod direkt.
Ako te put nanese u Pazovu javi pa da se vidimo.Pozdrav.
Nego sta nam je s ostalima nesto se ucutali.
 
Da se nisu umorili na vasaru danas? :osmeh: Kao niko neide a ko zna mozda su eskivirali da ne bi platili koje. :haha:
Evo jedno od mene :ppozdrav:
Loseg li vasara. Cini mi se da su vise kupovali i prodavali izmedju sebe nego sto je bilo ovako kupaca. :haha:
Hvala na pozivu. Moze lako da me nanese put anije mi ni tesko ovako navratiti. Nismo preko sveta.
pozdrav. Idem da lezem. :ppozdrav: :spavam:
 
Zato se tebi nije zurilo kuci.Da nisu curke gladne jos bi peco.:haha:
Ja danas odvojio cela tri sata od mojih kokosaka da vidim jedno malo zgepce.Teodoru,tecino tecince.Ima celih mesec ipo.Nek je ziva i zdava.Lepo dete,ista svaja.Fala Bogu ne lici na pasu.:haha:
 
Pa dobro bre čika Dule ja te isproziva za konpoziciju a ono ulete drug sama sa ovom lepom ali provokativnom pesmicom.
 
@SAMA

Druze tvoja volja tvoj izbor i ja to postujem, ali imas dole opciju "uredi poruku". :haha:
 
Pa i ona je necija cerka.:haha:Ti falis pesmu,a gledas tetu.::sramota::Jednim udarcem dve muve.:haha:Samo nije ona za kokosinjac.Cisto da neostupamo od teme.
 
E tu se ne slazemo za kokosinjac.Moji stolovi za cerupanje su malo vislji od standardnih pa mi treba jedna radnica(vislja) sa tako dugim nogama da bi mogla preglednije da radi.:haha:
 
@bobanvrb

Druze toliko sam umoran od danasnjeg druzenja da nisam video tvoj post kada sam se javljao. Oprosti i evo jedna ustvari dve koje nama trebaju, a i ono ocemu pevaju.

 
Ja sam malo maldji a one su negde sad otprilike dosta matore za moj ukus.Meni treba neka visprena maldja da vidi lepo kad cerupa ne da mi ostavlja perije.
 
Ma onoj plavoj bi ja ocerupao perije, pa neke kosta koliko kosta.::novac:: Da je pametna mogla bi da me ima kada god hoce.
 
E sretne sedamdesete.Dule,Dule.Tad si mogo da se druzis po ceo dan,sutra da nastavis,kupis curku tj ne moras da je hranis,ostane ti para svaki mesec,a budes odmorniji nego sad.:ppozdrav:
tad su penzioneri bili penzioneri i jedina preokupacija im je bila jel radi riba.:haha:
Ma pametna je ona ,al ne bas toliko.:haha:tebi bi snjom bilo lepo,e a kako bi bilo njoj,to je vec njen problem.:haha:
Bobane mlad si i ti ki rosa u podne.samo se ti tesi.:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh