Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@branko

Idi u "tovni pilici" "pravljenje konc." tamo sam pobeleo dok nisam napisao sve ono a njega nema.:ppozdrav:
 
Svaka cast za recepture.Ja mojima kupujem granule(necu da kazem koji da ne bude reklama)I nisam zadovoljan bas.Ima oscilacija zavisno od perioda.


A ja sve mislio da vi mesate nesto za sarana.:sta:
 
Ma radim i to, samo nesto za sarana ne ide mi od ruke, dolaze samo melezi a i oni ne stalno. Kazem ja moracu na ribnjake.:ppozdrav:
 
Nije to nista druze. Ja se zanesem pa pokusavam da oteram muvu sa monitora onom strelicom sto pomeram misem.:haha:
 
Pecaroši otvarajte chat u temi za pecanje a ovde mora da se priča o živini da opet ne dobijamo kritike kako se bavimo svačim a samo ne živinarstvom. Prošli put smo zbog muzike dobili opomenu a ako se nastavi ovako ima da se ogrebemo za katanac.
 
E drustvo_Ostavim vas malo nasamo i odma kritika.:haha:Ce ispravimo necemo sa grubostima.Oma katanac.Jeftini kod kineza pa ih turaju i gde treba i gde ne treba.:haha:Inace Dusko 58 ono za koncentrat vredi bar :ppozdrav: i po kilo pecenja.Nemoj samo pileceg.Dojadila mi rec pile ovih dana.:haha:
Veliki pozdrav svima.Nadoknadicemo propusteno.
 
Bio dogovor da se dnevno moze jedna pesma staviti, e sad ko preteruje zna se.

Jeste bio dogovor za po jednu pesmu, ali kolega Boban je zamolio da propusti tri dana i onda kada mu bude slavlje pusti tri u jednome danu. Niko od urednika nije se oglasio sto je smatrano za precutno odobravanje i tako je ucinjeno.
Da treba i o zivinarstvu: lepo je i pilece pecenje kada se lepo spremi. Moram moga imenjaka @Bibliotekar pozvati u ovaj chat da postavi neku dobru recepturu za spremanje piletine.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh