Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobar dan ljudi ja sad dosao iz nabavke nekih delova pa da se javim.
 
Zdravo zivo narode. Ovima zavrnuo KR chat pa poceli da me zezaju u vremenskim prilikama.:osmeh:
 
Bar vece radni narode.Sparan dan,kako preziveste i vasi pilici i curici.Ja zameso trecu mesaonu koncentrata 3x700kg pa malo da odmorim uz cat i pivce dok ona izmesa.Vala ovu turu ce malo duze mesati.:ppozdrav:
 
Dobro vece sama.Ceo dan nigde nikog.:ppozdrav: Dobro vece Dule:ppozdrav:
Ja moje poklao i unovcio.Sad do cetvrtka nista dok ne stignu novi.
 
Bar vece radni narode.Sparan dan,kako preziveste i vasi pilici i curici.Ja zameso trecu mesaonu koncentrata 3x700kg pa malo da odmorim uz cat i pivce dok ona izmesa.Vala ovu turu ce malo duze mesati.:ppozdrav:

Negde sam citao druze da nije dobro kada mesaona duze radi od predvidjenoga. Kazu dodje do razjedinjenja komponenti.
 
Dobro jutro ljudi...nisam pilićar, nadam se da nećete zameriti što pišem ovde.Moram da se javim :ppozdrav:
Prvo ovo nije nasa svojina.Koliko je nase,toliko je i tvoje.
Drugo svi ljudi dobronamerni su dobrodosli.
Trece vecinom glasova je odluceno da nema TNGa,kritikovanja urednistva,vredjanja drugih i kojekakvih prepucavanja ,:haha: isterivanja pravde i ispravljanja krive drine.:haha:
Dobar dan dobri ljudi.:ppozdrav:
 
Prica se da Sneki otvara farmu koka nosilja.Ko radi s jajima ima buducnost u rukama.:haha:
Inace upravo sam puko 100e.Tehnicka mast za koncentrat poskupela 10dinara po kilogramu.Na 1000kg 100evrica.Imali bi da pijemoooo.:ppozdrav:
 
Dobar dan, nisam ni ja pilićar ali ako neka kokica naiđe volim da... onako razgledam, pošto neradi onaj univerzalni chat 'reko da se javim i poželim vam sve najbolje u ovom kišnom danu, napokon pade kiša da malo osveži i nas i ovu žednu zemlju. Poz.
 
jovanips


ma da ti posaljem ja vazdusnu pusku, pa promuljis cev na prozor,da nevidi zena... i samo fik i gotovo...
Meni je deda pokojni,tako kad mu se jede primer pile,a baba stipsa nece da kolje,uzme stap,pa po nogama.Dok pile hramlje,on vice babu,brzo noz vidi slomi nogu.Baba psuje i kolje.Posle sledi gozba.@Dusko58 stap i udri curku.:haha:
 
hahaha....tako je...Dule ti curku, pa ako zena dodje da je brani, onda i zenu,,,,:osmeh:
 
Nemoj tako,pa ko ce mu klati ostale,a o kuvanju da ne pricam.I ovako ga jadnica trpi.:haha::haha::haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh