Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma interesovalo me je i onda i jos uvek jel radi riba, samo ja gledam nesto spram sebe. Ovaj Boban hoce nesto sa nogama do grudi kao "brama".:haha:
 
Nemojte Vas dvojica mene uciti tom poslu, snacicu se vec nekako. Do sada sam prezivio, a i nadam se jos dugom i uspesnom zivotu. Od sutra lupam i jedem orahe i nadam se boljim danima.:haha:
 
Sta znam ja sta je mislio.Ajde da pomognemo coveku.Kod mene u banji ima tog loma kolko oces.

Ovako: Čika Dule vi lepo podjete u setnju kroz neki restoran za vreme rucka.Snimite personu,dali odgovara kvalifikacijama i onako u prolazu kazete prijatno.Ako odgovori sa hvala izvolite,odma sedate za sto i pocinjete da rucate.Kad se dobro narucate (za svaki slucaj bolje punog stomaka)Predlozite da odete do sobe.Ako pristane pristane ako ne nikom nista barem niste gladni.:haha:
 
Ovo ti je dobro.:haha:ja mislim da njemu vise ni zir ne pomaze.:haha:sala mala.Stari ljudi kazu '' ni orasi vise nisu ko sto su nekad bili'':haha:
 
Pa i nije ti neki plan, veruj da bi polovnjace lovile mene, a ne ja njih. Sto se tice jela za tu stvar mogu i da gladujem. Normalno ako nije piletina na meniju. Ovo je da ne skrenemo sa teme.
 
Pazi samo da ti ne platis taj pileci rucak ili sta vec,pa da ostanes suv:haha:Bolje prvo tarlahanje,tj da leti perije,pa ondak frustuk.:haha:
Mozda nam neki zamere sto ovde leti perije:haha:a tamo negde grmi i seva.Bruka.::samo bes::
 
Ljudi dosta sale meni je vreme za mleko i krevetac. Laku i prijatnu noc Vam zelim.

Ma pustite ih neka se raspravljaju, niko krivu Drinu jos nije ispravio pa nece ni oni.
 
Zavisi za sta.Ako je za plazu,bice super.Za rad na otvorenom i nije bas preporucljivo.Bice pakao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh