Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugarice i drugovi, drage zivinarke i zivinari i oni koji to niste dobro jutro. Procitao sam vase poruke u chatu i hdedoh da se pridruzim u razgovorima. Nov sam u ovom poslu odgajanja koka nosilja pa ce mi dobro doci neki vas savet.

Samim tim u citanju poruka sam video da imamo jos nekih zajednickih hobija ( :ppozdrav: ) ali o tom nesto kasnije.

I kao sto se kaze novi "kolac" casti evo odmah :ppozdrav: :ppozdrav: .

Pozdrav svima i lepo druzenje.


P.S.: Pustio bih i neku pesmicu na sabajle ali ne smem jos, nov sam. :veseljak::
 
@necapile

Dobro ti nama dosao, vazno je da imas dobru volju i postene namere i nacices dobro drustvo na ovome chatu.:ppozdrav:
 
Dobro dosao drugar.:ppozdrav:Jedna mala sugestija mislim da su Budjanovci poznatiji od Rume.:haha:Kazi mi kad je Stelt prizemljavan ,jesu se kokoske poplasile?Jel letelo perije:haha:?
 
Sama:
Za ovaj prilog imas od mene gajbu:ppozdrav:.Kopao sam za ovim snimkom duze vremena a ti ga ovako lepo servira.Hvala
 
Dobro dosao drugar.:ppozdrav:Jedna mala sugestija mislim da su Budjanovci poznatiji od Rume.:haha:Kazi mi kad je Stelt prizemljavan ,jesu se kokoske poplasile?Jel letelo perije:haha:?]

Perije je letelo i za vreme padanja i posle. Cinimi se i vise posle! :haha:
Dok su kupili delove. :osmeh: IZVINITE NISMO ZNALI DA JE NEVIDLJIV!!!
Nisam bio u selu samo sam cuo price kako je bilo. Tada sam bio na suprotnoj starni danasnje drzave u rovovima bivse JNA ::spreman na sve::

http://www.youtube.com/watch?v=s7sIr3bjrb4&feature=player_embedded


Tura i od mene :ppozdrav: .
 
v629uv.jpg


15f50g6.jpg
 
Drugovi, dolazi li ko sutra na Rumski vasar? Mogli bi se naci pa na koje :ppozdrav: otici malo se licno upoznati. Ako dolazi ko moze mi poslati br. telefona na pp pa da se cujemo.
Ja idem da kupim pojilice za moje stado koka (puno ih je cak 32)
Nadam se da ce ih biti vise.
 
Ako niko ne dolazi iz zivinarstva, imas u temi "kafana" pod temu "okupljanje clanova foruma na vasaru u Rumi", video sam tamo da se dogovaraju.
 
Imam ja jednu gotovu sa 16 niplica mozemo se dogovoriti.Meni je ta mala i ne koristim je.Ima i one tacnice ispod.:ppozdrav:
To je za 200 - 250 komada.Ima ojacanu cev,i u gornjem delu zicu da ne bi sedeli pilici na cevi.Sistem je na bure tj prirodni pad.
 
Poslednja izmena:
Imam ja jednu gotovu sa 16 niplica mozemo se dogovoriti.Meni je ta mala i ne koristim je.Ima i one tacnice ispod.:ppozdrav:
To je za 200 - 250 komada.Ima ojacanu cev,i u gornjem delu zicu da ne bi sedeli pilici na cevi.Sistem je na bure tj prirodni pad.

Meni je potrebno za koke nosilje na kavez sto ide. Mozda ce mi trebati kasnije ako pribavim pare da ubacim i tovne u proizvidnju. Kako se krece cena za te pojilice? :ppozdrav:
 
To je profesionalna,nije budzena i dao bi je za 40e.ima na sebi brzu spojku i ono uzvisenje na kraju sa kuglicom za vazduh.Otom potom treba je videti.Kad budem u prilici pusticu sliku.Nego nadje li ti niple u Rumi i posto su?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh