Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve bolje i bolje ideje.Samo tako.PS pozdravi komsinice.:haha::ppozdrav:
 
Dobro jutro svima

Čika Dule danas ides na pecanje.U pa vec treba da si otiso.

Zivinarstvo:pile na rostilju ili drugacije?


Ni danas a ni juce nisam mogao na pecanje, upravo se vratio iz gostiju od brata. Bili na slavi u Titelu. Sta je sa tvojim pesmama od Tozovca? Jel fali dopinga? Ide tura od mene.:ppozdrav::ppozdrav:
 
Izgleda da i Boban jede velikom kasikom a pije iz jos vece case,pa mu tozovac u drugom planu.ima problem s tipkanjem.:ppozdrav:
 
Dobro jutro.Ja juce nisam stigo da se javim jer je veselje otislo mnogo dalje nego sto sam zamisljao.Pocelo se u 9 ujutru sa blizom rodbinom a pao sam negde oko ponoci.Bilo je lepo neznam.sada sam vec na poslu radgm dm 6 veceras pa se javljam sa fona pozdrav do veceras
 
Stigle me neke emocije,kasiku sam juce izgubio ali zato da je casa flasa itd.Tu je bilo strasno.ceo dan.Danas mi glava ko ambasador televizor.pozdrav ako budem mogao veceras jvicu se ali ceo dan vidim krevet.
Edit/
sad mi kolega javio da mora da kasni na smenu nije mu dobro.
 
Poslednja izmena:
Neko je napisao da u takvim situacijama boli glava i jos metar oko glave.:haha:

 
Poslednja izmena:
Stigle me neke emocije,kasiku sam juce izgubio ali zato da je casa flasa itd.Tu je bilo strasno.ceo dan.Danas mi glava ko ambasador televizor.pozdrav ako budem mogao veceras jvicu se ali ceo dan vidim krevet.
Edit/
sad mi kolega javio da mora da kasni na smenu nije mu dobro.

Oce to kad zapeva tozovac.:haha:Zaboravio si ti ko si ,a kamoli ko je i sta peva tozovac.ccccccc volis a ne znas.Brukas mi generaciju.:ppozdrav:
 
Ja sve sinoc ocekivao Tozovca pa da pocnemo, a ono corak. Boban pevao sa zagrljenom soljom rigoleto. Valjda mislio da je mikrofon a on da je u zvezdama "Granda".
 
I dalje sam na poslu i smena ce mi trajati 24h.Video sam ovu prozivku ali zasad moram da trpim,dok se ne dohvatim racunara.Koristite priliku dok sam u blatu hahaha.Pozdrav drugari i lepu zabavu vam zelim pa se javljam ujutru kad dodjem kuci.Budim vas sve.


USTAJ VOJSKO!!!!!
 
Poslednja izmena:
Dobro jutro zelim drustvu na ovome chatu, bice danas lep i prijatan dan. Ja moram da prepakujem sojinu, suncokretovu sacmu i rib. brasno na manja pakovanja za radnju, a bas mi se ne radi.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh