Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam te razumeo.Poceo sam da brinem za ovo svi za .......itd.Jer kod pilica se ispostavilo pogubno.Sta oni meni svi za jednog ...ja odma 50 dole.
 
Inace Dule moraces da sednes u svog ferarijaposto mi zena nije u Novom Sadu,vec u Beogradu.
Zivelo veselo drustvo.

Ma pitao ja ovu moju ljubljenu gde se to radi, a ona mi kaze samo kod njih u bolnici.
Da se drzimo zadate teme: Pilici se lece u veterinarskim ambulantama.:haha:
 
Pa ne bi trebalo akosu pristojne i neuvredljive.

Zivinarstvo: Pilici mogu da se sure i u kadi najvise 15 kom., a u lavabou samo po dvoje.
 
Ma kakvi koga da uvrede.To je lek za dusu i srce.

Zivinarstvo:Ja vise volim da surim po jedno u kofu i o tome mozemo da pricamo sta je bolje.
 
Predlazem da sto se tice muzike, ovo vece bude vece Zvonka Bogdana u ovom Chatu.Sledece vece neko drugi ce dati predlog a mi cemo ga postovati. Neka to sutra predlozi @bobanvrb posto covek ima razloga za slavlje sutra. Znaci ako prihvatite veceras samo Bogdan.

Bolje je u lavabou i kadi uvek mozes lako da dodas vruce vode.
 
Ok ja sam za svaki dogovor.Sutra Tozovac ako se slazete.

Mislim da lavabo i kada nisu dobri izolatori toplote,na to nisi racunao.Kofa je plasticna i sa manjom kolicinom vode osurim vise komada.
 
Sto se mene tice moze, samo nesto nam je kilav ne samo ovaj chat nego i ceo forum ili je to zatisje pred buru.

A ambijent u kojem vrsis radnju surenja.
 
a cerupaljku jel koristi neko? Bobanvrb nemoj mi reci da si 50komada sam, rucno ocistio:haha:? ja imam 25, i vec me boli glava kad pomislim na surenje, evo trazim cerupaljku na iznajmljivanje....:cool:
 
Molim da me zovete boban ovo mi je pocetak mail-a bobanvrb@live.com.

Ne sama ja sve druze rucno.Drzim do tradicije-kako su nasi preci jer polako mi srljamo neznam ni ja gde.Cerupaljku pravim posto napravim cepac za drva jer mi treba iscepati 30m.sto nije malo.

Da dodam ovo za duleta vise volim onako ambijentalno mozda malo kamerno okruzenje!!!!
 
trupac, sekira, ostar noz, 2 serpe od 20l koje su stalno na sporetu i klanje moze da pocne ja koljem a cale i keva cerupaju 17 komada odu za 4 do 5h

moze Toma Zdravkovic neki dan na tamo da se pusta
 
trupac, sekira, ostar noz, 2 serpe od 20l koje su stalno na sporetu i klanje moze da pocne ja koljem a cale i keva cerupaju 17 komada odu za 4 do 5h

moze Toma Zdravkovic neki dan na tamo da se pusta

A sto ne bi moglo. Samo rezervisi dan i ujutro najavi. Zivinarstvo je pomenuto u citatu pa ne moram i ja.:ppozdrav:
 
Dobro jutro svima

Čika Dule danas ides na pecanje.U pa vec treba da si otiso.

Zivinarstvo:pile na rostilju ili drugacije?
 
Moze sto se mene tice a verujem da ce se i ostali sloziti.


Kolega ja i moja majka 25 za 2 sata.To je prolazno vreme.


mi se ne zurimo nigde moji roditelji to na tenane polako keva svako pile zagleda da slucajno neka dlacica ne ostane, ja opet svako premerim a i odmah po klanju krupnije ostavljamo cele u zamrzivac a manje secemo tako da i to oduzme vremena a i voda dok se zgreje pa mora posle svakog ocerupanog pileta i cigara da se izduvani :)
 
ja bogami okupim jedno 5-6 mlade komsinice, one cerupaju, ja koljem, zena spema rucak, i cerupa...i za dan sredimo i do 50kom.:osmeh: ali na pocetku okrenemo po jednu veliku, za srecan rad...:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh