Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato ti koljes curku.Pa da otkud ces praznih ruku na slavu.:haha:
 
E moj Rale od gledanja nema selameta.:haha:Nikad nisam voleo da gledam sta drugi bodu.Mozda malo,cisto da pozelim da budem na mestu tih drugih.Dule izvini bilo jace od mene.:haha:
PS:da ne bude problema sa urednistvom.Mi pricamo o osemenjavanju kokosaka i curaka.

Pa ovo je za rat. Pa zar ti mislis da ja samo gledam. Dobro mozda sam ja danas na tapetu, pa izvolte al branicu se. :haha:

Kada smo vec kod osemenjavanja koksaka sigurno ce nam se pridruziti i onaj pernati @peto1.
 
Ako si jaci nisi brzi.:haha:Znas kakvi su ovi mladji.Pdbodu pa u trk.A ti se posle pravdaj sam sebi,zeni kome god hoces.
Ja znam da sam svojoj zeni dobar.Toliko od mene,a kako je njoj,to je vec njen problem.:haha:
 
Ja znam da sam svojoj zeni dobar.Toliko od mene,a kako je njoj,to je vec njen problem

Auu saznanje ti je jako dobro. :haha:

Treba kum da mi dodje zato druze oprosti, moram da se odjavim.
 
Sta cu kad sam taki.:osmeh:Ma voli ona mene samo se folira.Inace kad smo kod toga eno je kuka.MNOGO joj nedostajemo pa vice OCU KUCI.
 
Meni je cika Boga iz Kule ( opstina M.Crnice) inace dozivotni direktor z.z. da su svi muskarci svaleri i da svi imaju postene zane A u kuli 3 udovice , a niko se u slu nije hvalio da se 2 ,3 nasli kod neke .
Znaci pamet u glavu i strogo otvorene oci
 
Jel zna neko,jel mogu tanjiri da se nose u bolnicu u posetu?
Rale pa ja ne bih ni voleo da mi dete lici na mene.:osmeh:
 
Razumemo se mi razumemo.Volim salu i nekad se moram nasaliti i na svoj racun.:osmeh:MADA IZBEGAVAM.:haha:
 
@jovanips

Ma on to hoce da joj odnese prljave tanjire u bolnicu da zena lepo opere, a on ce ciste da vrati kuci. Svalerki koja mu dolazi sigurno nece dati tanjire da pere.:haha: Da chat je o zivinarstvu: Ne moze da opere tanjire pilici zahtevaju puno paznje i vremena. :haha:

PS: Nema potrebe da saljem pismo. tu je ona u NS, samo odem zeni u posetu na desetak minuta. :haha:
 
Bice jel ste vi ta i ta , pa jelste se vi toliko izmenili ili je on kod mene dolazio sa nekom drugom ....... vidite a ja mislio posten porodican covek :haha::haha::haha:
Zivinarstvo
Kako peradija podnosi vrucinuu :haha::haha:
 
Ima kada dodje kuci da ga umlati kao zeca. :haha:

Idu ovi sto otkupljuju perije, pa se razmisljam da ih ocupam.:haha:
 
al ce da leti perije................... :ideja:::sramota::::samo bes::...hahaha nas Sama ce ovako da bezi ::traktor:: Cika Dule pomagaj
 
Pa ja sam napisao da cu se braniti ako sam danas ja na tapetu, ali njega ne pada mi na pamet kada je kriv. Sigurno na ogledalu kod Sama u kupatilu pise "Bubili".:haha:
 
pa dobro i mi imamo obaveze, nemoj tako, neko ce sa strane da pomisli, da smo mi neki neradni ljudi, nedaj boze...:ppozdrav: nego Bobanvrb jel si sredio pilice?
 
Tu sam pilici moji.Doso red i na mene.Za dobrim konjem se prasina dize.:sjasi:Inace Dule stara kuka me provalio.Pranje tanjira je u opticaju.Ko iz momackih dana.A sad sam zaboravio kako se to radi.Nemam bas ni neku zelju da se podsetim.Tanjiri sve masni od PILETINE cisto da ne skrecemo s teme.
A ovo za svalerke imam zenin blagoslov,za neku garavu da razbijem maler:haha:Al nije ni ona od juce.Nije mi ostavila 100e.Fizicki nedostaci se nadoknadjuju sa 100evrica:haha:.A zna da od pilica nema mrdanja,a kamoli vremena da se nesto muva.
Pride mi je natovarila kumove,i kojekakve prijatelje toboz da vode racuna o meni.A oni to ozbiljno shvatili.Tako da radim ko konobarica.Kuvam kafe za sve ono sto mi je zena skuvala.
Inace Dule moraces da sednes u svog ferarija::traktor::posto mi zena nije u Novom Sadu,vec u Beogradu.:haha::haha::haha:
Zivelo veselo drustvo.:ppozdrav:
 
Jesu ti oni to rekli ili je to tvoj LOS zakljucak.:haha:Zvuci sebicno,al bitno je da je tebi lepo.:ppozdrav: i u zdravlju ih potrosio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh