Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne opra njega niko.Pogotovo kad mu se riba uvuce u pore.:haha:Samo koza na rajfeslus pa luftiranje,po mogucnosti da izmrzne.:haha:
Ja mislim da ce jadni kolega morati kod komsinice.:haha:
 
Ne opra njega niko.Pogotovo kad mu se riba uvuce u pore.:haha:Samo koza na rajfeslus pa luftiranje,po mogucnosti da izmrzne.:haha:
Ja mislim da ce jadni kolega morati kod komsinice.:haha:

Ma ima ih ljudi, al nezgodno. Dodju traze na odlozeno pa se sve umiljavaju, rasturice mi radnju, pa kasnije ni robe ni njih.:ppozdrav:

Pazi ti samo da ti se komsija ne zapali na miris ribe:haha:da ne bude posle izvini komsija.

A dobro sam ogradjen, a i kapija je zakljucana nema sanse da mi neko pridje sa ledja. :haha:

Molim moderatora da mi ovaj post spoji sa predhodnim.
 
Poslednja izmena od urednika:
Čika dule ja neznam kako ces ti ali ja sam zaglibio gore.Malopre mi javili da moram na poso opet veceras od 6,neznam kako zeni da kazem.Radio 24 sata pa opet ako da bog 12 ako ne bude vise.
 
Stvarno te forsiraju, ti kao i onaj "poso kuca, kuca poso". Pa kada dodju rezultati rada ::novac:: valjda ces se opravdati. To kod zena uvek prolazi, daj svu lovu pa idi kuda hoces.:ppozdrav:
 
A kad bi moglo da me opravda 18000 din.Oce da me ubije kad primim platu i potrosim je odma sto za ulje sto za naftu neki deo i nema
 
Sta da kazem nego strasno i ponizavajuce.::lose:: U momentu se iznerviram i sve dalje sto bi napisao vodilo bi u politiku, mater im njihovu bezobraznu. Pa od cega da covek zivi i hrani porodicu?
 
Ma to je nasa realnos-prezivljavanje i nije razlog za nerviranje.Nama niko nece da plati sikiraciju a da se zivi mora.Necemo da nastavljamo u ovom tonu.Ja gledam to sa vedrije strane.Ljudi to je zivot nije lak ali mi je lep takav kakav je.trudim se koliko mogu da zaradim deci a za mene nije bitno.Da sam ja jedini pa i ajde nego je mnogo ljudi u goroj situaciji.Čika Dule naredjenje: bez nervoze do daljnjeg.Pozdrav drustvo
 
Nisam bas toliko star.79.haha.razmisljam sad za eror.zasto?
Zivinarstvo:zasto su nekim pilicima krive noge?
Nema nam druga sama? Za strucno misljenje.
 
Dobro jutro zivinari. Danas po podne ili kasnije veceras cu izbaciti nekoliko fotografija na temu debikiranja koka nosilja.Prijatan dan:ppozdrav:
 
Dobro jutro @ valjevac.Dobro nam dosao na chat.Dobro jutro i svima ostalima.Budite vredni danas,al pazite da se previse ne umorite.Bolje zaraditi nego se umoriti.:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh