Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije ovde problem chat, nije problem muzika.. Uostalom , zar ova tema nema urednika (moderatora, koji uzgred receno SJAJNO radi svoj posao), koji moze to da dovede u red jednim potezom, nego se zato moraju odmah angazovati dva moderatora zarad chata u zivinarstvu?
Bas nesto cudno se desava, barem za nas ne upucene, ili ti laike... Cudno, cudno...

Kolega Kara liću,

pa vi ste, pored toga što ste simpatični i veoma "telepatični" i sjajni analitičar. Ljudi, svi vi treba da shvatite da sve što se lepo dogadja ne nekom delu Foruma, ako nije po volji pojedinih bogom danih (po njihovom mišljenju), mora da se pokvati kako bi se svemogući onda umešali i sredili stvari.

Nešo, uošte nije čudno što se dva Globalna Moderatora (zamisli) javljaju da "srede stanje na živinarstvu", jer to dva Moderatora (obična) nisu "u stanju". Prvo, onaj lukaviji namami ovog drugog, manje lukavog, da napiše, a onda ga on podrži. To je oprobani recept od ranije i nikoga ne treba da čudi.

Samo treba da shvate da ovde nisu dobrodošli sa takvim namerama i da se drže podalje, a mi ćemo ih "zvati ako bude potrebno" - ne daj bože!!!

Momci vi nastavite kao i do sada, bez preterivanja u bilo čemu i biće sve u redu.

:ppozdrav:
 
Ovo je citat moga posta br. 12329 u svadjalackom chatu dana 23.08:

Ne mogu a da ne otkomentarisem sinocnu diskusiju. Mislim a i siguran sam da se na forumu stvaraju dve struje (dva tabora) koje vuku svaka na svoju stranu. To ne moze da valja i nece valjati. Ako zelimo da sacuvamo forum, to moramo svi zajedno i slozno da uradimo. Mislim ili mi bar deluje, da se struje bore za prevlast brojem urednika da bi tako dosli do pune vlasti na forumu. "Rasljasto drvo se ne moze zabosti u zemlju" kazu stari ljudi. Ako i mi nastavimo sa ovom neslogom pocepacemo ovako lep i koristan forum. Dok je vreme dozovimo se pameti, nesloga i mrznja brzo se uvuku u ljude a kada do toga dodje bice kasno. Ovo je samo moje skromno misljenje, ali morao sam da ga iznesem da bi mi savest bila mirna.

Prvo nas je Maestro pohvalio, zatim Matic opomenuo pa se razvila diskusija i na kraju kada sam mislio da je sve lepo zavrseno sa salom, a onda ponovo Maestro. Dajte urednici pustite nas malo na miru, a svoje probleme resite na pp. :ppozdrav:
 
Rale83 ja bi preko tog kartona nabacao piljevine, ili trine...mnogo bi bilo bolje pilicima, lepse bi se osecali, i udobnije..karton i nije bas pogodan za podlogu...:ppozdrav:
Nebi ja nista nabacivao , samo zamena kartona , par dana dok malo ne porastu posle na zicu , oni limovi odozdo su tacne ispod resetki koje se vade bez otvaranja kaveza .
Znaci prvo izvadis donju i pocistis , potom izvadis gornju a na njeno mesto turis donju da se umedju vremenu oni og gore ne po.... na glavama onih dole :haha::haha:
Inace kavez sam kupio da bi moja supruga lakse odrzavala higenu pilica , ja sam vise za podno gajenje
 
@Rale83 nek ti je koristan kavez.Ono sto si trazio si i nabavio.Ja sam licno protiv kaveza jel je uvek razlika u temperaturi na spratovima.Opet imaju prednost u ciscenju.To je tvoj izbor i da ne izmisljamo toplu vodu nek ti je koristan.Prosao sam pricu sa kavezom i samo bi ti predlozio da povecas kolicinu vode.Naime jednu plasticnu flasu od recimo 2l napunis vodom,probusis cep i okacis o kavez,tako da cep bude u valovu tj u vodi.Flasa ce se postepeno prazniti i odrzavati nivo vode u valovu.
Mozda to i znas,a u suprotno probaj.Pilici nece ostajati bez vode i ne dolazis u situaciju da je nivo vode u valovu toliko mali da ga mali pilici ne mogu dohvatiti.
 
:haha:Sta ti je jaz izmedju generacija.Dusko misli ribu sa krljusti da jede,a Rale na ribu da j..e.:haha:Ja sam nesto izmedju.Prvo frustuk,ondak naput.Covek univerzalac.:haha:
 
@SAMA

Cekaj kada ti se supruga vrati. Ima da budes manji od makovog zrna, i ako jos slucajno primi anonimno pismo. :haha:
 
Vid coveka.Pa pusti me malo da uzivam.Jos kad bi mogo na pecanje.Pa uvece u KAFEZ.E snovi pusti snovi.A posle mi ne gine::spreman na sve::pa::000::
 
:haha:Sta ti je jaz izmedju generacija.Dusko misli ribu sa krljusti da jede,a Rale na ribu da j..e.:haha:Ja sam nesto izmedju.Prvo frustuk,ondak naput.Covek univerzalac.:haha:
Najgore je sto me riba u kavezu asocira na pervezne stvari :haha::haha:
Cika dule , nepravi covek kaveze za kavezni uzgoj sarana i druge recne ribe .
Pravi kaveza za zecice , ako ti zatreba , (pleybojke)
 
E moj Rale od gledanja nema selameta.:haha:Nikad nisam voleo da gledam sta drugi bodu.Mozda malo,cisto da pozelim da budem na mestu tih drugih.Dule izvini bilo jace od mene.:haha:
PS:da ne bude problema sa urednistvom.Mi pricamo o osemenjavanju kokosaka i curaka.
 
Jbg kada ne zivimo od pecanja. Ja jutroske rano sredio u zivinarniku kod curaka boks za pilice pa ih prebacio, a na njihovo mesto cu novu turicu. Sada radnja, nema bog zna kako posla pa malo brisao stapove za pecanje. Na moju zalost ne mogu ovoga vikenda na pecanje, sutra sam u Titelu kod brata od tetke. Crkvena (seoska) slava.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh