Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Razumem ja drugar i moderatore.Nije ni njima lako.Ima na forumu svakakvih gluposti i provokacija.Oni to moraju da citaju i drze u granicama normale.Muziku sprecavaju po sistemu bolje spreciti nego leciti tj preventivno.Mi smo stvarno bili za primer na sta treba da budemo ponosni,a ispastacemo zbog nekih bahatih u proslosti i nedaj Boze u buducnosti.
Nemojmo dozvoliti da se ovo razvodnji i da se neko nasladjuje.Pravila su takva kakva su i mozemo samo da se nadamo da ce nam se muzika dozvoliti.Ruzno bi bilo da kazem da dobijemo drugu sansu,jel nista nismo ni pogresili.Cista preventiva.
S nado da ce se drukcije narediti THE END za muziku.
 
@SAMA

Eto vidis sta mi rade. Oterali mi Gospodju @Visnja, pa sam tugu lecio sa pesmama Gosp. Zorice Brunclik a sada mi ne daju ni to. Ostaje mi samo ::vino:: ili da se besim med sunke na tavanu.::namigivanje::

Rale tastatura ti je prebacena na SR latinica.
 
Stvarno ne znam kome moze muzika da smeta po gotovo ako je u kontekstu teme tj da se pesmom "docara" neka prica. :osmeh::ppozdrav:

Ovde ima 2 preventivne stvari: 1 da ovo ne postane tema "Zelja,cestiki i pozdrava" i 2 stvar da ne budu pesme tipa Noz zica.... Stan'te pase i ustase... i slicne...
 
Naravno da ne morate Duško58.Muzika ne smeta kada je u kontekstu teme ali kada krene u drugom smeru onda je već kasno.
 
Ma kakvi,kad nije ni Djole necemo ni mi.

Inace bih jos jednom zamolio clanove ako se nadju uvredjeni,primete da neko vredja,spamuje,cacka nek prijave takvog clana.Nismo mi moderatori profi moderatori+psiholozi pa da trazimo dal' se ko nasao prozvanim niti znamo svaku pricu sa foruma pa da mozemo oceniti da li je bila prozivka ili samo caskanje.
NIJE resenje ako su neki posteni clanovi "pobegli" u ovaj deo foruma iz "onog" chata jer je to samo kratkotrajno resenje problema znaci ti clanovi smaraci su i dalje medju nama.
 
Jel moze ovako nesto?Ovo je u temi,al nesto mi nije za veselje.:haha::ppozdrav:
Jel to postignut konsenzus?
 
Imam ideju.Dok je ovako velika gledanost tj posecenost jedno akademsko pitanje:
Kako grejete kod pilica ovih dana:haha:?
Mozda nesto korisno saznamo.:ppozdrav:
 
Ih nosim kilase od nedelje,a imam i turu manjih.Pa vidite da sam prolupo,samo sto ne kukuricem.Kad idem negde,ako mi perce ne viri iz nosa ili uveta nista nisam uradio taj dan.
 
Pošto izuzetno volim muziku bio sasm pre godinu dana vrlo aktivno na jednom muzičkom sajtu gde su se okupljali baš vrsni poznavaoci muzike.Onda je u neko doba moja malenkost otvorila bircuz u koji su kao i ovde tako s večeri pre spavanja počeli da zalaze mnogi forumaši sajta.E onda je iz čista mira Veliki Gazda zatražio da se inventar rasproda a pevači isplate i odpuste.To je izazvalo veliki revolt tako da je veliki broj članova napustio sajt.Zašto ovo pišem,budući da je to bio muzički sajt a ovo nešto sasvim drugo,nešto jako važno i potrebno.Zato,što sam se setio,budući verovatno daleko stariji od vas mnogih,vremena kad sam idući jednom ulicom u recimo Kragujevcu(gradu moje mladosti) prolazio bar pored pet kafana iz kojih je treštala muzika a usput sretao ljude od kojih je bar svaki drugi nosio tranzistor u rukama iz kog se čula muzika.Da ne pričam kad uđem u kuću,prva stvar koja se dešavala je uključenje radija ili magnetofona i muzika.Bilo je to vreme bez nervoze,vreme manje više sretnih ljudi,vreme veselih ljudi,vreme kad su svi radili i dosta se proizvodilo_Ovo sada je vreme nervoznih ljudi,vreme kad svima sve smeta,vreme kad više puta dnevno sam sebi smetaš.Strašno,da ne može biti strašnije. Tako je malo druženja i vere u čoveka u zadnje vreme da je pokušaj muzičkog nametanja jednostavno pokušaj da se na neki drugi način s nekim otpočne druženje bez biznisa,jer biznis u zadnje vreme je sve drugo samo nije biznis već jako zamoran pokušaj da opstaneš i preživiš i zato ti jako treba ventil za psihički odmor, treba ti neko da ti bude blizak a to uvek započinje s muzikom.Kome smeta muzika.Muzika je uvek bila lek,to je čak i naučno dokazano.Ne aludirajući ni na koga sa ovog sajta sigurno je da mnogima u ovoj zemlji odgovara nervozan,potuljen,neraspoložen,ratoboran i svađalački narod.Pustite muziku uz muziku je sve lepše,biljke brže rastu i stoka je naprednija.

U to ime :
 
Dali ja mogu u nedelju da stavim tri linka sa narodnim pesmama.Danas i sutra necu.Imam razlog da castim,a ako vam kazem to ce biti zelje i cestitke,stoga necu.To je samo za moju dusu a i vi uzivajte u dobroj muzici.

Mi ljudi koji se bavimo pilicima moramo da budemo smireni kako nebi na nase ljubimce preneli nervozu,koja je kao sto znate za pilice najveci neprijatelj,pored promaje.
 
scz8et.jpg
23jr2q9.jpg

Sta mislite o ovome
komentari , primedbe sugstije
 
Sada ih ima 30 na gornjem delu. Sigurno kada malo porastu ces ih podeliti. Kavez izgleda lepo, a valjda ce biti i funkcionalan. Samo da su varovi na podu kao svet, da ne bi pod tezinom se rasturalo.
 
Rale83 ja bi preko tog kartona nabacao piljevine, ili trine...mnogo bi bilo bolje pilicima, lepse bi se osecali, i udobnije..karton i nije bas pogodan za podlogu...:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh