Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma uzas Dule, kad ce kraja ovoj vrucini? kao od nedelje osvezenje malo najavljuju...:kisa: meni je najvise zbog zivine, ja kupio deci onaj mali bazen, pa se snjima kupam ceo dan....:cool:
 
Imam tu opciju da mogu da menjam moje postove pa cu je ovog puta iskoristiti.Vidim opomenu ispod mog posta i evo cim sam video reagujem brisem sve.
I niste morali mene da cekate mogli ste i sami.pozdrav i izvinjavam se ako sam ja doprineo nastavku price.
 
Poslednja izmena:
Dobro jutro drustvo. Popili smo opomenu i hajde da poslusamo coveka i smanjimo muziku, inace Matic ce nam zakljucati temu. Jaci su od nas, a sut sa rogatim nikada nije mogao.:ppozdrav:

@bobanvrb

Tebi nije dosta jedna pesma nego odjedanput dvaput.:haha:
 
@Matic

Nisam druze nista ruzno mislio, ako mislis na ono "Sut sa rogatim". To je narodna izreka, a mislio sam na ovlascenja moderatora nista licno. Hvala Tebi sto si nam na bezbolan nacin skrenuo paznju. Ako si procitao celu temu video si da i mi pazimo sta ce ovlasceni reci na nasu svirku, ali opustili smo se malo vise i imacemo upozorenje u vidu. Jedan hladan lav ce prijati na ovu vrucinu.:ppozdrav:
 
Ništa loše nisam mislio time što sam vam skrenuo pažnju.Imali smo temu Muzika koja je ne slavno završila pa ne mora i ova tako.Čika Duško nema jeda što se toga tiče. :ppozdrav:
 
Posto se o svemu može dogovoriti, mislim da će tako biti i sa ovom temom. Mislim da je dobra i da nema kršenja pravila i potrudićemo se da tako i ostane a šta odluči viša instanca bićete obavešteni.
 
Tu smo da razmenimo misljenja.A pravila su tu da se postuju.Mozda ne odgovara naziv teme,ali mislim da OK funkcionise.A da bi se malo razveselili u ovo sumorno vreme treba i muzika.Ako napisemo nesto ovde mislim da nejde numeru poslusati na nekom drugom mestu.
Noviji sam na forumu i ne znam sta se desilo sa tom muzickom temom.Cisto sumnjam da je kriva muzika.Pre bi rekao pojedinci.Vi ste tu da te pojedince sankcionisete.Ono sto se desavalo u temi Chat je u najmanju ruku sramota.
Ja to ne bih tolerisao i molm moderatore da to ne dozvole ni ovde.
Javite nam kakva su nam prava i obaveze.
Veliki pozdrav za sve koji ovo citaju i posebno odgovorne.:ppozdrav:
 
Iskreno kada su par forumaša pokrenuli, nisam verovao da će ovaj Chat uspeti da se održi, a posebno da bude ovako posećen, aktivan i pre svega sa korektnim ponašanjem i medjusobnim uvažavanjem učesnika (to me na početku plašilo, jer kada pogledam šta se dešava u Caffe Chat-u, onda .....)?!

Svaka čast i samo nastavite!!!

:cool:, :ppozdrav:

Taman sam vas pohvalio a vi napravili "frku". Moja greška: zaboravio sam da vam kažem da na ovom forumu ima "bogom danih" moderatora, bez kojih bi, po njihovom mišljenju Forum propao. E, to jedva čekaju da nekog opomenu ili kazne, a ako još mogu da ga banuju - sreći nema kraja!

Da ne dužim, natavite da chat-ujete, kao i do sada, naravno, kao što vam je Robins to napisao - bez muzike, jer i po mom mišljenju ona je ovde višak. Ali pre svega, kao i do sada, jedan noramalan ljudski odnos, uvažavanje i poštovanje mišljenja drugog.

:ppozdrav:
 
Taman sam vas pohvalio a vi napravili "frku". Moja greška: zaboravio sam da vam kažem da na ovom forumu ima "bogom danih" moderatora, bez kojih bi, po njihovom mišljenju Forum propao. E, to jedva čekaju da nekog opomenu ili kazne, a ako još mogu da ga banuju - sreći nema kraja!

Što bi naš narod rekao i nad popom ima pop.
Mislim da je najvažnije da ovde nije bila ni jedna svadja, vredjanje i omalovažavanje a da i pesma nekome može da smeta može. Za sad smanjujte muziku i nastvite po savetu Maestra. :ppozdrav:
 
Gospodine Maestro sto se Vi protivite apelu da se malo stane na loptu koji je doneo NAS kolega,a ovako javno podrzavate da pisu iako je on opomenuo,a na Vasu licnu inicijativu da prestanu sa muzikom jer Vi mislite da joj nije mesto.
 
Ovaj Chat bi trebalo da je kontra teg onome svadjalackom Chat-u, gde se dobrocudni ljudi mogu javno na miru bez upadica kojekakvih prepisivati. Muzika je najvise ovde bila prisutna kada je ispala frka sa Grujanom, pa ono sinoc. Sigurno je da se ne moze kojekakva nacionalisticka i uvredljiva muzika postavljati i to treba sankcionisati, (nije je ni bilo) i ne moze se praviti ni kafana. Ali pristojne i sklaqdne pesme, kao i pristojni clanovi foruma, clanovi dobre volje i velikoga srca trebali bi u ovome chatu da nadju svoje mesto. Kao sto sam i pre napisao, oni koji pre podne mrze sebe a posle podne ceo svet nisu pozeljni.:ppozdrav:
 
Nije ovde problem chat, nije problem muzika.. Uostalom , zar ova tema nema urednika (moderatora, koji uzgred receno SJAJNO radi svoj posao), koji moze to da dovede u red jednim potezom, nego se zato moraju odmah angazovati dva moderatora zarad chata u zivinarstvu?
Bas nesto cudno se desava, barem za nas ne upucene, ili ti laike... Cudno, cudno...
 
@SAMA

E jbg taman smo mislili da registrujemo kafance S.U.R. "Kod tri pileta" sa zivom muzikom. Ala bi to radilo. :haha:
 
@SAMA

E jbg taman smo mislili da registrujemo kafance S.U.R. "Kod tri pileta" sa zivom muzikom. Ala bi to radilo. :haha:

Mozda moze striptizete.:haha:
Nesto gadno se desilo sa tom muzikom.Stvarno nisam upucen.Prvi put cujem da muzika moze da steti.Ti @Dusko58 znas za moje probleme,na zalost svi ih manje vise imamo i svakom su njegovi najveci.To je normalno i nije za zameriti.Muzikica i dobro drustvo,uz razmenu misljenja i :ppozdrav:moze bar na trenutak da nas vrati u normalu.
Odrastao sam u visenacionalnoj sredini.Stara Pazova je po tome poznata.Imam drugara raznih nacionalnosti i veroispovesti i nikada nikoga nisam vredjao.To vredjanje apsolutno treba najstroze sankcionisati.Pri tome mislim i na muziku politickog i uvredljivog sadrzaja.
Stvarno ne vidim razlog zasto bi neka pesma nekog vredjala.O zanrovima ne vredi raspravljati i ako neko moze da se veseli uz hevi metal,nek izvoli.Meni ne smeta.
Ali vlas je vlas i mi cemo se toga pridrzavati.
AKO SE DRUKCIJE NE NAREDI.:ppozdrav:
@Dusko58 nista od tri pileta.Vise srece u drugom izvlacenju.
 
@SAMA

Voleo bih druze da svako ko dodje na ovaj chat, prvo procita tvoj predhodni post. Nismo se dogovarali ali nam se misljenja podudaraju. Ja mislim da bi mi visak muzike sami resili bez upozorenja, ali to je njihov posao i zato su tu. Ne valja im ovo, a one svadje, bahatost i nacionalizam tamo prolaze. Bila je kafana u temi "ostalo" i takvog gadluka od muzike da su je valjda isto vece zatvorili. Pobegao sam sa onoga chata zbog svadje i vredjanja Nije nas ovde niko ukorio, ali vidis odmah se naslo jos komentatora i ako nastavimo sa prepirkom bice ih jos vise. Kao da na forumu postoje ljudi koji prate gde su carke, pa evo i njih da kazu koju pametnu. Ne mogu da shvate da za upaljeno drvce sibice nisu potrebni vatrogasci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh