Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E nisam ja te srece.:osmeh:Sala naravno.Ide da vadi plodovu vodu,da vidim sta sam opravio.:osmeh:Jesam lud,al ne bas da se salim sa bolnicom.Ovo je nesto drugo.Al ako dete ne povuce na komsiju i bude ludo na mene nagrabusismo oboje.
 
U Boze, ja zaboravio da ces ponovo biti cale. Umalo nisam na pp pitao o cemu se radi, zasto u bolnicu. Te se stvari rade pod obavezno i sigurno ce sve biti u redu.:ppozdrav:
 
Ma ozenio sam je matoru:haha:pa sad mora to da radi.Preporucuju posle 35.A ona ima cekaj digitron..............38 za par meseci.
 
Dobro jutro.sinoc smo imali vanrednu sednicu kucnog saveta na kojoj smo doneli odluku da preventivno skinemo sa rane 10 uglednih pilica zbog aktuelne krize sa temperaturom.odluku je potvrdila i predsednik kucnog saveta i investitor moja zena.

Pozdrav drugari
 
Ma pametno, bolje da ih pokoljes nego da moras da ih zakopavas. Ove vrucine su nenormalne, evo sada javljaju da je +34, a meni se cini daleko vise. U radnji kod mene trenutno +29 i radi plahon ventilator.
 
ja cu moje u petak, ali sledeci....nemogu pre, da nebacam ovu hranu sto im ostala..izmerio jednog petlica sad, tacno 3,00kg..dan 43 :ppozdrav: stavljao sam im neke stiropore sa strane, kao da malo izolujem, al nista nepomaze....
 
Dobro jutro.sinoc smo imali vanrednu sednicu kucnog saveta na kojoj smo doneli odluku da preventivno skinemo sa rane 10 uglednih pilica zbog aktuelne krize sa temperaturom.odluku je potvrdila i predsednik kucnog saveta i investitor moja zena.

Pozdrav drugari
Dogovor kucu gradi.Uvek bilo i bice.
 
Ma ozenio sam je matoru:haha:pa sad mora to da radi.Preporucuju posle 35.A ona ima cekaj digitron..............38 za par meseci.

U je.o .e pa kolko će vam dete imati godina kad se rodi ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh