Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo polako prolazi ovaj pakleni dan, valjda ce vece doneti malo osvezenja uz hladan LAV.
 
Jes kad si u kuci.I sneg je dobar,kad si pored vatre.:haha:Ja sam ipak za nesto izmedju.:haha::ppozdrav:
Vebra primi li poruku?
 
Imam 533 i njemu je auspuh dole jos ja zavario jednu cev da duva u zemlju.A sad na putevima po sumi 5cm prasine.udavi boga.Ajd to nekako ali sto mi drugi j i majku i oca uzduz i popreko.Iza mena haos blagi uzas .Trebao sam da snimim.hahaha.

Cika dule ides li malo na opustanje zivaca.
 
Gledam one tvoje slicice Dule.Lepo je tebi tamo.Nego gledam onu stolicu,na koliko je ona atestirana:haha:.Nemam ti ja bas nesto poverenja u tu plastiku.Nemoj da nam bucnes u vodu,poplasices ribu.
PS Mogli bi ti za rodjendan kupiti jednu platnenu,pa kad se razbaskaris.:pecanje:::suncanje::
 
Ne vidi se na sliku, desna zadnja noga je ojacana metalnim plocicama. Zadnje noge ja ukopam u zemlju jedno 5 cm tako dobijam da su u ravni sve cetiri. Druge stolice mi ne odgovaraju posto tesko ustajem zbog noge, a ova je vislja pa mi je lakse. Lepo je tamo, posebno sto je stalno isto drustvo.
 
Cuj predvodnik IDOL.Kad vec ja nemerem na pecanje,da gledam makar njega.Nego jel nekad neko video tu njegovu ribu.Pkazo je jezero,tj jamu,pokazo je sesir,sto bi rekli sremci snjepu,pstolicu,a ribe nigde:haha:Ma na kraju krajeva vazno je ucestvovati i biti na vazduhu.::super::
 
hahaha, e mozda oni ribu pojedu odmah, pa nestigne jadna ni da se slika.....i na Duploj ladovini, i to je bitno :osmeh:
 
E Dule pa ja bi sd otiso u ribarnicu i uzeo neku ajkulu:haha:pa se sliko s njom.Pa nek ti zavide zli dusmani.:haha:Gledaj samo da bude recna ajkula da te ne provalimo.::namigivanje::
 
Ma ko je jos slikao meleze. Sarana nisam jos imao, zato sam se ponovio juce, pa ako Bog i zena daju odoh na komercijalu. Valjda ce onda biti. Odosmo u :off_topic:
 
da, i odmrzni je prethodno, da nebude ko u zikiinu dinastiju.....:haha: Dule, imas neku strogu zenu bre....:cool:
 
@jovanips

Auu opasna. Ali cim zaboravi, moram je voditi na sladoled onda mir par dana u kuci.::namigivanje::
 
Ma nije opasnija od moje sigurno.E moja ide u bolnicu sutra,ostaje za vikend.Malo da ja budem gazda u kuci.::namigivanje::
 
Iskreno kada su par forumaša pokrenuli, nisam verovao da će ovaj Chat uspeti da se održi, a posebno da bude ovako posećen, aktivan i pre svega sa korektnim ponašanjem i medjusobnim uvažavanjem učesnika (to me na početku plašilo, jer kada pogledam šta se dešava u Caffe Chat-u, onda .....)?!

Svaka čast i samo nastavite!!!

:cool:, :ppozdrav:
 
Pazi samo da supruga nije zaduzila posmatrace. Pa kada se vrati: nisam, sve lazu, hoce da nas posvadjaju i mrze nas i ko zna na koje nacine ces onda morati da se vadis. Otvori cetvoro ociju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh