Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa negde oko 2.5 kg ali i da ranim makar do 3 prosek.nemam mnogo 100 kom.Prostor koji bi trebali da imaju je smanjen .nisam imao gde seno.I tako snalazim se.

Bravo cika dule.Da ne ureknem ne bune se ovi nasi oficiri za muziku ,samo da ne preteramo
 
Odgovara i njima vise prava sevdalinka nego svadja koju ovde ne smemo dozvoliti, ako neko pocne odmah bojkot. Pa neka se onda svadja sam sa sobom.
 
Tako je veselo drustvo.:bravo:.Vruce mi je jako mi je vruce,kazu sutra jos toplije.Taman raznosim turu u petak ujutro.Sto bi rekao uvazeni kolega treba izdrzati jos dva dana.::lose::
Ne pomaze ni lavor,ni ladno pivo.Jako mi je vruce.::pomoc:;
 
@SAMA

To druze nije prvi put da tako kukas na vrucinu, ako stvarno imas velikih problema sa toplotom drzi se hladovine i cuvaj se. Hladni napici ti nece pomoci. Ovo ozbiljno pisem.
 
@SAMA

To druze nije prvi put da tako kukas na vrucinu, ako stvarno imas velikih problema sa toplotom drzi se hladovine i cuvaj se. Hladni napici ti nece pomoci. Ovo ozbiljno pisem.

Ma nije meni za mene:osmeh:ja je podnosim,no se jedim za pilice.Nadam se da ce ventilatori postici.
Sve je prodato i u cajknotu sam sa komadima.Svako uginuce bi falilo na brojnom stanju,a kolicina je poprilicna.Nosim svaki dan,tj jutro,a zavrsavam u petak,taman kad zaladi.:osmeh:
Ma udri brigu na veselje.@robins dje me nadje:ppozdrav:
Sto bi rekli tura za sve.:ppozdrav:
Vala bas prija pivce na ovu vrucinstinu.
 
Ja imam 92 na 182 visine.Ima i mene.Al ovo je vruce i za kostutre,a kamoli elegantno prepunjene.:haha::ppozdrav:
 
Ma ja sam skinuo sa 135 na 103 i to odrzavam. Ne jedem leba, testa, kolace sokove ne pijem imaju mnogo secera.::namigivanje:: 11 meseci nisam jeo ni mesa dok je bila stroga dijeta. I ovo je mnogo na moju visinu (180) i ovu nogu, ali procitaj moj potpis.
 
Nebrini ti za njega cika dule nije ni on mrasaviji od 90

Rale nemoj da se vredjamo pa ja se i ne sećam kad sam imao 90 kg. :osmeh: Verovatno još u srednjoj školi a vec dugo dugo sam na 105kg a kako sam visok metar i trenutak imam sigurno kojih 20 kg viška al su se zalepili i nikako da ih odbacim.
 
Primite tople,ne,vruće,ma ne.vrele pozdrave iz moje kafane.Tura mog vina za sve da rasteretim robinsa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh