Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne ovde idemo tamo ovo je mirna kuca i nemozes da preneses tu tvoju negativnu energiju ovde


Izvinjavam se na malom incidentu gospodina petla.Verujem da se nece ponoviti.Nastavljamo program veselo uzivajte.


 
Tako je pevala sestra Vida moja Futozanka.

E ovako se provodi lepo vece, uz pesmu i drustvo koje ima samo lepe zelje i radost koju zeli da podeli sa drugima.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Nemojmo preterivati sa muzikom, proslo je 22 sata i zna se kucni red a mi smo fini ljudi hik. :ppozdrav:
 
U kafani se razmenjuju iskustva,trguje i naravno veseli.Da ne odemo previse u :off_topic: jedan praktican savet:
Imao sam veliki problem sa automatskim pojilicama tj.kamencom na njima.Probavao sam sa kojekakvim hemijama,cilitom itd.Problem sam resio sa jabukovim sircetom.Potopi se pojilica u sirce(mislim na zvonaste pojilice) i njeni delovi.Odstoji 24h i skine se kamenac pod mlazom vode,ko da ga nikad nije bilo.
Meni su problem bile pojilice,al moze se naravno primeniti za odstranjivanje kamenca bilo gde.Supruga recimo natopi krpu sa sircetom i brise slavine.:cool:
 
A ako imam kamen u bubrezi jel i to moze sa to jabukovo sirce il je bolje sa pivo. ... hik?
 
Ma to bacis kamen na stanicu milicije i sacekas da te ispendrece.Ono sto od kamena u bubrezima ostane,lako se ispiski.:osmeh:Malo boli,al jeftinije od piva.O delotvornosti da ne pricam.Inace kazu da je za to dobro vruce pivo.
Ja sam ipak vise za ladno.:ppozdrav:
PS. Eno oni se opet krljaju oko TNGa.Sad se svadjaju i oko cene kukuruza u odgovarajucoj temi,a mi ovde ladovina.:veseljak::
 
Dobar dan uvazeno drustvo. Curke i pilici za sada lepo podnose ove vrucine, i zato tura i pesma za cenjeni skup.:ppozdrav: ::vino::

 
Poslednja izmena:
Ima li veselog drustva?Kako podnosite ovu zegu?Mojim pilicima nije do sale.Ventilatori tuku non stop.::samo bes::
I komsije imaju problema.::novac::
 
Sta je,trebal ti dzabane?Nekad se od perija pravio barut.:osmeh:
Inace ovi moji ga maksimalno odbacuju.:cool:
 
Dobar dan dobri ljudi stase radi u ovoj veseloj kuci.Moji pilici jedva izdrzavaju ove temp.Kako vi resavate ove vrucine.
 
Treba preživeti još ova tri tropska dana i valjda je dosta za ovu godinu. Klime i ventilatori nam rade stalno a osim visoke temperature problem je i mnogo mala vlažnost vazduha.
 
ja sam mojim morao da ukljucim ventilator, pustim ga da radi 2h, pa odmor 1, i tako...reko da se neslogiraju od promaje...Inace apetit nikako da im opadne, i ako je vrucina nenormalna, jedu ko da je -20C....:ppozdrav:
 
I kod mene radi ventilator jos su meni u potkrovlju na stali i bale oko njih-kad se to ugreje.Pre dva dana 2 kom za pola sata.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh