Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Procitaj ponovo ali polako pa ce ti biti jasnije. Izgleda druze tebi uciteljica treba da vrati pare.
 
:haha:ti si coveka licno upoznao i mozes ga smatrati ne ozbiljnim,ja ga nazalost ne znam licno,pa se ogradjujem.Sto se tice uciteljice nisam stigo da joj platim.Strefio je infarkt kad je citala moj pismeni zadatak.:haha:
 
@SAMA

Rale je ljudina i laf od coveka, za njega samo reci hvale. Ovo za uciteljicu ti je dobro, valjda pioniri ne citaju sta nas dvojica lupamo. :haha:
Da znas da je ovaj nas chat bolji od onoga u kafani, mi se barem ne svadjamo.
 
Ma cim se on raspituje za vino.:osmeh:Sve je jasno.A pionirima ili zabraniti pristup,ili nas prevaspitati.
Inace lepo tebi na onoj stanici.Mislim dinamicno,svasta se desava.:osmeh:
 
Mani brate, iako sam u zdravstvu proveo 18 god. nije mi bilo svejedno. Ona je kolabirala na nogama, jedna zena utrcala u radnju i rekla mi i odmah u autobus. Ta devojka i ja ostadosmo sami, ali srecom brzo se povratila kada je usla unutra u hladovinu i popila malo hladne vode.
 
I stvarno je bolji od onog gore , samo je skroz neozbiljan , ja htedoh prvo da pitam za kafez a zavrsismo sa vinom , posle sam hteo da se raspitam o ovim vrucinama i curkama a zavrsismo sa kazacokom, dalje nesmem nista da pisem ( ono sa bananama ) :haha::haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh