Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci treba da pijem.Sto ranije ne rece,ja samo siso.:ppozdrav:
Salu na stranu,bas mi je drago da vam je bilo lepo.
I meni je tako mi i treba.:osmeh:
 
Jel vido neko @robinsa?Izgleda da je tesko:osmeh:podneo ovo slavlje.Brate ziv li si glavu gore,eto i mene za tobom.Tu smo negde.:haha::ppozdrav:
 
Živ i zdrav hvala Bogu a malo mi je teško palo jučerašnji roštilj sa familijom i današnje pečenje sa društvom sa foruma a kako je bilo ima samo par slika sa današnjeg okupljanja u pozorištu i biblioteci (kafane Stefan i Lovac ):ppozdrav:
 
meni se cini da smo svi mi ovde nacitani ljudi.Mislim cesto posecujemo te biblioteke.Cast izuzecima.
 
Rale, ko ce tebi stati na rep covece?! Pa juce smo jurili radilicu, sto ne rece da tebi u stvari treba kavez! Evo malo slicica kao rezultat jutrosnje radne posete nasem kolegi. I dalje sam pod utiskom onih 'klima' a narocito me je dojmilo to kako je lep i cist vazduh u svim halama. Neverovatno je da nema nimalo 'mirisa'. Bio sam u jos par farmi pilica ali ...


ps. upravo je u toku degustacija sadrzine onih kartona!
 
juce sam i ja svracao kod robinsa i odusevio se stvarno je trebalo znanja i novaca uraditi nesto onakvo nemam reci fantasticno svaka cast
 

Rale, vidi ovo
9679a9145375427.jpg
[/URL][/IMG]
 
Ako zelite mogu da vam opisem ovo vino stvarno dobrog kvaliteta /inace sam ljubitelj takvih, punog ukusa i boje krvi/. Jos samo da deca zaspu..
 
Sad jos ovi da mi ispostave fakturu za reklamiranje pa da prodjem ko levak. :ppozdrav:

Tri uslova da bi vino bilo DOBRO
1. Da je ladno
2. Da ga ima mnogo
3. Da je dzabe
p.s.
cukaneco pridrzavaj se Raletovog potpisa
stari krevet a mi mladi u njemu se svasta radi radili smo i nas dvoje pa nas sada ima troje. cele noci boja bismo stari krevet polomismo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh