Chat u Živinarstvu 4

Pozdrav zivinari.@ Djetic. Nisam jos cuo za tu rasu zivine,ako imas kakve slike postavi da se bolje upoznamo sa tom rasom.:ppozdrav:
 
Ljubav na pun stomak,a kad se ogladni izvini druze.:haha:
197964810200762545945608.jpg
 
Dobro jutro zivinari.@SAMA. Onaj crveni delija skoro pa veci od lisice :haha: Bila bi tu velika borbaza pun stomak :haha:
@ Djjetic. Da je bilo gde blize.....ali Rusija...
 
Ako je u Moskvi ili okolini mozda se proba.

Imam ja takve pojilice, sa mesinganim ventilima.
 
Dobro jutro zivinari.Zelim da cestitam 8.mart svim pripadnicama lepseg pola na forumu.:cvetic: A nama drage kolege,da uzivamo u danasnjem danu,jer danas su sve zene ovog sveta nasmejane i dobre volje a to nam slozicete se svima prija i imponuje.:osmeh:
 
Моја кучка се окотила јутрос! Дала сама себи поклон за 8. март. А што се тиче празника жена, имамо ми Материце, не треба нам и ово "купохоличарење" ваљда?

Ајд' :ppozdrav:
 
pričale srpkinja hrvatica i slovenka šta su dobile na poklon za 8 mart,kaze slovenka moj me odveo na alpima i divno smo se proveli,hrvatica kaze dobila je bundu od nerca i bili u restoran na ručku,a srpkinja pognute glave ćutala,i pitaju je one dve ,jeli srpkinja a šta si ti dobila ova kaze pognute glave k....,ove dve je pogledaše i kazaše jao kakav divan si poklon dobila a idalje si tuzna,i one dve pognuše glave.
 
Jeo sam pilice sa te akcije iz DISa. Jako su ukusni bili i prilikom pecenja na rostilju nisu se puno ni smanjili komadi mesa. Hocu reci da je utovljeno korektno od strane Agromila. Naravno po ceni od 160-170din koliko je bilo za krajnjeg kupca tu nema ni govora o zaradi. Verovatno su imali neki ogroman turnus i bili prinudjeni dati DISu za 100-120din. Drugar iz DIS-a kaze da DIS uvek ima foru da plati odmah kad je nesto extra povoljno, dok kad je klasicna roba onda placaju sve na odlozeno.
 
Nazad
Vrh