Chat u Živinarstvu 4

Što bi reko sama teško je vas zaboraviti.Da se nepravdam sad što me nije bilo.Nisam imao šta pametno da kažem,što bi rekli stari nisam za u narod.Ali sam pratio iz prikrajka kad god sam imao vremena.Dali sme ovde da se zapeva nešto?


[video=youtube_share;DmSZ1G8AVpQ]http://youtu.be/DmSZ1G8AVpQ[/video]
 
Kako se kretala cena hrane u zadnjem periodu u vasem kraju,(mislim na poskupljenje),kaze mi ovaj sto nabavljam hranu od njega,da od sutra skace cena za 2-3din
 
Poskupljenja je bilo...granula za jagnjad II (nju uzimam za kunice) je kostala 315 din/10kg a sada je 330.Takodje su i ostali stocni proizvodi blago krenuli na gore.::lose::
 
Kod mene cene stoje na istom ali sam ja skinuo cenu superima svojevoljno. Robu doneo 07.02 2014
 
Bar dan radni narode.Ja prvo obidjem pilice,potpalim pusnicu :osmeh: pa onda dobro jutro,dan,il sta vec zapadne :haha:
 
Curece meso spada medju naj zdravije vrste mesa.Po meni su one domace crne,il kako se vec zovu najbolje,al obavezno skidati kozuru i odbaciti.Kozura je opasna kod svih kategorija mesa.
 
Mogu da se reklamiraju koliko hoce.Nemm nameru da podcenjujem svoju piletinu i da se merim sa Matijevicem i njegovim akcijama.Mada moram priznati da bi lepse zvucalo da je na akciji 300.:osmeh: Barem sto se nas prodavaca tice.:haha:
 
Bilo bi lepo kad bi svi veci proizvodjaci tako razmisljali,onda bi bilo zivota i za ove manje.Mozda je ovo:off_topic:ali dok god neki uspevaju da prodaju piletinu ovako jeftino i da rade nema zivota za zivinare.
 
Holesterol bato holesterol.:osmeh: Piletina ima vise holesterola od svinjetine ukoliko se jede sa kozurom.Ako se ista odstrani,gotovo da ga i nema.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh