Chat u Živinarstvu 4

pa nekih 50 komada....ja sam gledao malo po oglasima ima i kostaju oko15 do 20 din,ali plasim se da narucim zbog kvaliteta,strah me da ne budu puno krute pa da cepaju pilice ili jos gore da popucaju

- - - - - - - - - -

video sam i ja ovaj oglas,kazem opet strah me zbog kvaliteta,pa islio da mozda neko ima neku proverenu firmu od oje uzima
 
Dobro vece svima, kupio bih zivinu rase marans pa bi molio za preporuku nekog odgaivaca u srbiji,hvala unapred
 
Gde si Vucino,ni da se javis.:osmeh: Spremamo se spremamo,samo nam treba vise molitve,nego spremanja, s obzirom na trenutnu situaciju u zivinarstvu.Izgleda da nikom nije do pesme.A narod kaze da nas je pesma odrzala.:haha::ppozdrav:
 
danas bi vet kod mene i kaze stize mu tura oko dvadesetog februara (ovi tronedeljni ),ja startujem tad sa turama za ovu godinu i nemam nameru da preskacem ni jednu turu ove godine,valjda ce se izvuci neki prosek:osmeh:
 
cena je 200din po komadu,prosek bude oko 850g:ppozdrav:
jedan se tako koa ja nadao i nadao i zavrsi covek u starackom domu nadajuci se:osmeh:
 
Skok sojinog zrna za poslednjih 7 dana 7 dinara,sto ce se odraziti i vec se odrazava na cenu proizvoda od soje.::jako_besan::

Moze li neko napisati dali ima promena u cenama gotovih smesa raznih proizcvodjaca i koje su trenutne cene?
 
Dobro jutro zivinari.Ja juce na net-u pronasao podatak da amino kiseline koje se koriste u pekarskoj industriji kod nas,poticu iz Kine a prave se od ljudske kose.Ako mi ljudi jedemo takav 'lebac,zamislite onda kakve su dlacurine u gotovim hranivima za stoku.....:sta:
 
100087413976959638207916.jpg
 
Nazad
Vrh