Chat u Živinarstvu 4

Uskoro ce pored djuvecare da se dobiju i sve ostale namirnice potrebne za djuvec,samo da se kupi ili ti proda akcijska piletina
 
Ljudi piletina nije loseg kvaliteta, verovatno je AgroMil u problemima i morao je da proda po toj ceni.
 
Ne potcenjujem Agro Mil,cuce se jos za njega,al lepa je i virsla i cajna kobasica,al znam,ili znamo da je zlo unutra.Smrdi mi sto je uslov tako veliko pakovanje.Cim na akciji vidis ono cca12 ili 14kg,bezi od toga.Dovoljno je da su pod antibioticima,da su otisli na prinudno klanje i prijatno akcija.Ko jos nosi pile na analizu,a na zalost trebalo bi.Koliko komada ide u tih 14kg?
 
Moram ga pitati pa ti javljam. Oko 2kg mislim da su uredjeni, sto ce biti 6-8 pilica. Pazi moglo je kupiti i manje, ali onda nema djuvecare za 333din :haha:
 
ZHzD4q.egg.jpg
 
Dragi "kokosari":osmeh:, zelim Vam da staru godinu ispratite lepo i svecano a novu da docekate u zdravlju, sreci, blagostanju i zelim Vam velike cene Vasih proizvode i da ih sve prodate.:osmeh::sreca:::novac:: Zivi i zdravi bili.:ppozdrav:

 
Drage kolege i sapatnici :osmeh: Zelim vam srecnu i uspesnu predstojecu godinu.Da u zdravlju i veselju uhranite,proizvedete i prodate vece kolicine pilica,curaka,pataka,morki,prepelica,jaja .......nego sto ste planirali.Sto znaci,zdravlja,srece i dobru cenu.Pa ne bi vi dzaba povecavali kolicine.::namigivanje:: :ppozdrav:
:bravo::haha:
 
Hvala,i ja zelim svim kolegama Srecnu Novu Godinu ,pre svega zdravlja i postovanja,a potom i uspeh u poslu i dobro trziste i cenu za svoje proizvode i naravno povecanje obima posla:ppozdrav:

[video=youtube_share;EB9187ugQCE]http://youtu.be/EB9187ugQCE[/video]
 
Pozdrav svima,imam jedno pitanje,zanima me zna li neko gde se mogu kupiti kvalitetne gume za cerupaljku i koja je cena?hvala unapred:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh