Chat u Živinarstvu 4

Ма лако је вама удесили па живе :osmeh: .. него јел неко ускоро креће с новом туром ?

И још једно питање за локалне аудиофиле ? неко јефтино појачало са максималном снагом континулано (не интресује ме вршна) ?
 
Poslednja izmena:
Еее мал да заборавим .. а ко прави амбалажу за јаја ?? не видим тему о амбалажи :sta:
 
Боже какви неталентовани људи па они заиста праве само подлошке за јаја .. јооој :udri: .. мислио сам кад већ пресују ствари од рециклаже да имају мало ширу палету .. ех .. проклета земљо..

треба ми картонско саће висине 5-10мм.. може да је затворено с једне стране ко ово за јаја ал и не мора .. изгледа нико не прави подлошке за јаја од папагаја :osmeh:

http://www.stylepark.com/en/honicel/als-140?ref=over_products_navig
 
Poslednja izmena:
Ne znam za cega ti treba,al mozda bi ti pomogao rupicasti stiropor,sto se koristi za rasad.Tu su male casice,a na dnu probusene zbog zalivanja.Casice su otprilike 3x3cm i spojeno u jedan komad vise desetina tih casica,npr 100 komada ne znam tacno.Toga ima skoro koliko hoces.:osmeh:
 
С стиропором би лако .. ал треба да издржи 120[SUP]о[/SUP]C :osmeh: такав још нажалост нису направили ..
 
Ovde je veselo,kao i uvek....:ppozdrav: Mlada reprezentacija vodi posle prvog poluvremena 1:0 protiv Kipra.Sta li ce "penzioneri" uraditi protiv Hrvata ??:sta:
 
Nazad
Vrh