Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I zbog svih ovih navedenih stvari vec nekoliko dana izbegavate prvo postavljeno pitanje a to je zasto nas narod misli da nam zadnjih godina najvise pomaze rusija a to je suprotno svim cinjenicama.
Ako je tako mogli ste u par recenica reci:
Da , obozavamo ih iako ku..em ne mrdnu i niti su ista cinili za nas eto od ‘45.
Mi i dalje im se u guzu uvlacimo narocito od 2012 na ovamao iako nas oni ostavili agresiji nato pakta da nas bombarduju .
Lepo je sto ih volite dok oni ne znaju ni da postojimo.
 
Да ли је глупо рећи да су руси донели слободу наравно срби грци пољаци чеси цигани и јевреји су били против фашиста сви остали су били за фашисте војводина и босна а тек херцеговина хрватска су били за фашисте то је ваљда историјска чињеница Совјети нису ослобађали што воле него што су гањали фашисте да их казне за злочине које су направили у совјетском савезу Совјета је погинуло 200 000 војника на нападу на Берлин то само показује колико су хтели да их униште кад би то амер или енглез учинио
Kako mozes da kazes Vojvodina je podrzavala fasiste? Zna se ko ih je u Vojvodini podrzavao. To ne treba zaboraviti, ali ni potencirati, ali najgore je generalizovati kako je Vojvodina bila fasisticka.
 
I zbog svih ovih navedenih stvari vec nekoliko dana izbegavate prvo postavljeno pitanje a to je zasto nas narod misli da nam zadnjih godina najvise pomaze rusija a to je suprotno svim cinjenicama.
Ako je tako mogli ste u par recenica reci:
Da , obozavamo ih iako ku..em ne mrdnu i niti su ista cinili za nas eto od ‘45.
Mi i dalje im se u guzu uvlacimo narocito od 2012 na ovamao iako nas oni ostavili agresiji nato pakta da nas bombarduju .
Lepo je sto ih volite dok oni ne znaju ni da postojimo.
Ostalo je ljubavi jos iz drugog svetskog rata, ali i danas nas truju sa TV cestim posetama nase vrhuske Rusiji i povremenim posetama njihovih ministara inistranih poslova. Dodika valda nigde nece da prime pa hajd u Rusiju nije vazno sa kim ce se sastati.To sve toliko izgleda srdacno da ne verujes. Pomazu nam u vidu povoljnih kredita sto nije isto sto i bespovratna pomoc. Ovaj nas deli i sakom i kapom. 4 000000E za Srebrenicu, 1 000000E Hrvatskoj cvrsto obecava zavrsetak Hilandara. Sve pare naroda.Rusi to rade pametno moze braco, al kredit. Lavrov digne tri prsta i odmah ushicenje, zna na sta padamo.
 
у војводини против фашиста су били срби јевреји и цигани или ти 37 посто становништва сви остали су били за своје државе
 
у босни срби су били против усташа фашиста срба било 44 посто па ти рачунај ко је већина а за ндх као хиљадугодишњи сан да ти непричам Пуно година смо шивели у лажи
 
I zbog svih ovih navedenih stvari vec nekoliko dana izbegavate prvo postavljeno pitanje a to je zasto nas narod misli da nam zadnjih godina najvise pomaze rusija a to je suprotno svim cinjenicama.
Ako je tako mogli ste u par recenica reci:
Da , obozavamo ih iako ku..em ne mrdnu i niti su ista cinili za nas eto od ‘45.
Mi i dalje im se u guzu uvlacimo narocito od 2012 na ovamao iako nas oni ostavili agresiji nato pakta da nas bombarduju .
Lepo je sto ih volite dok oni ne znaju ni da postojimo.
Moras da ga postujes PEET on te oslobodio od Hitlera 45 te i da nije bilo Rusa radio bi u logoru za DZ a iznad tvoje glave bi pisalo RAD OSLOBADJA a NE SMES DA SE STIDIS NIKADA SVOJE PROSLOSTI a istina cesto boli tebe su PEET OSLOBODILI RUSKI ALKOSI a Amerikanci su te bombardovali 1944 pomogli su ti iz vazduha A alkoholicari su delovali kopneno .E sad jeste bilo i tu ekstrema ne kazem pa je i neka ispicutura pijana kresno neku babu ali moramo da priznamo da su oni doneli slobodu i spasli nas pomahnitalog Firera
 
у војводини против фашиста су били срби јевреји и цигани или ти 37 посто становништва сви остали су били за своје државе
Zaboravio si samo jednu činjenicu da u Vojvodini ima 22 nacionalnosti a ti si nabrojao samo 3.Statistika je jedno a situacija na terenu je mnogo drugačija.
Što se Rusa tiče uopšte nije tačno da su tolike pijanice.Sasvim normalno se ponašaju.Sistemi vrednosti kod njih su slične našim.Ovo mi je preneo jedan prijatelj koji živi i radi u Sankt Petersburgu.Po tome smo mi odmah iza njih.Na zapadu piju samo kabezu.
Sva izopačenost nam dolazi sa zapada-što na žalost i naša vrhuška pokušava da prenese kod nas.Koliko ćemo uspeti da se izborimo,zavisi samo od nas.Sve ove izmišljene daćbine,pola je pod uticajem zapada.
Bar da smo u EU pa da još nekako i razumem-moramo da se povinujemo-nego mi do ulaska u EU smo daleko mnogo svetlosnih godina ako se ne raspadnu do sada.
Ja bih se zapada odrekao i trgovao samo sa istokom.Pa mi ni Moskvu ne bi mogli da nahranimo kada bi sve izvozili.Od zapada samo dobijamo njihov otpad a dajemo im naše najbolje proizvode.
 
Udala se jedna devojka sa sela i otisla u grad. I posle izvesnog vremena resi ona da ode i da obidje roditelje na selu. I kada je dosla vidi ona u dvoristu na zemlji stoje neke poljoprivredne alatke .I ona priupita TATO STA JE OVO a on upita A KOJE CERKO pa ovo STA JE OVO i kako je zgazila alatku da bi pokazala ocu na sta je mislila alatka je udari po glavi kad ona rece JOJ TATO STO ME OPANDRCISE OVE GRABULJE. Tako i nas clan PEET otisao covek u Ameriku pa zasvetlele oci pa se malo i zaboravile neke stvari pa bi on da se ogradi od proslosti PA TI DRUZE MOZES DA POBEGNES OD SELA ALI NECE SELO OD TEBE a i nije lepo da se stidimo proslosti .Pa ti ko pola ovih narodnih pevaca svi su rodjeni Beogradjani svi kriju mesto rodjenja ko zmija noge. Zapamti sta ti drug kaze i da odes i ako odes u Ameriku TI NIKADA NECES MOCI DA BUDES AMERIKANAC PA CAK DA PROMENIS I IME I PREZIME TI CES UVEK BITI RUMUN U AMERICI kao ona pesma JAMAJCANIN U NJUJORK pa cak i akcenat da nabacis u originalu ALI VERUJ MI GENETIKA JE CUDO ::000::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh