Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ето верник који слави славу а овако о човеку који другачије мисли и који му је изразио лепе жеље...да ли понекада (бар кришом) поцрвениш човече...Убиће те зло у теби, смањи мржњу.
Taj covek vise ne zna o cemu pise, a boluje od toga da je za sve naj pametniji. Ne mrzim ja nikog, ali mi smeta baljezganje.Veruj mi da mi preko PP stizu reci podrske i lepih zelja kao i interesovanje ljudi sta se desava, simptomi i ostalo. Tako da mi reci coveka isfrustriranim svojom bolescu nista ne znaci. Ja mogu da istrpim i precutim, ali za sve postoji mera.
 
Vidim da si već ozdravio čim si počeo da vređaš.Ali neželim da se spuštam na nivo jednog malograđanina,koji kad ne zna šta da odgovori-vređa.Za razliku od tebe ja te nisam vređao.A to što ti ne trebaju moje želje za ozdravljenjem je samo odraz tvog vaspitanja i kulture.Što bi rekla jedna tvoja školska drugarica-citiram: Uvek je bio tihi filozof i režimski čovek.
Ha ha rezimski covek. Izmisljas kao i o vecini stvari o kojim pises. Od visestranacja devedesetih samo sam glasanjem za DOS na tren bio kao uz vlast. Znaci nikad clan ni jedne stranke, SKJ, nikad Sloba ili ne daj boze ovaj danasnji. Tako da izmisljaj samo izmisljaj ili se idi leci jer patoloski lagati to je vec bolest. I da pozdravi mi drugaricu. Ha, ha.
 
Taj covek vise ne zna o cemu pise, a boluje od toga da je za sve naj pametniji. Ne mrzim ja nikog, ali mi smeta baljezganje.Veruj mi da mi preko PP stizu reci podrske i lepih zelja kao i interesovanje ljudi sta se desava, simptomi i ostalo. Tako da mi reci coveka isfrustriranim svojom bolescu nista ne znaci. Ja mogu da istrpim i precutim, ali za sve postoji mera.

...нарочито ако знаш да је човек слабог здравља. И човек (било који човек) није исфрустриран болешћу него га болест савладала. Ако је некога болест савладала мера је да оздрави, а ти му изгледа ни то не желиш.

О стиду и сраму безобзирном човеку не треба говорити. Не допире му до ума.

Биће да си ти исфрустриран јер те „кијавица“ пролази па те срамота страха који си показао...сада то исказујеш на непримерен начин.
 
Strah? Mozda, ali sam realno pokusao da iznesem svoje stanje i bar nekog upozorim na moguce posledice. Nadam se da sam bar malo pomogao svojim iskustvom kao upozorenjem. Mnogo vecu podrsku sam doziveo na PP gde su ljudi takodje pisali o svojim iskustvima i zapazanjima, a ne zeleci ovde da svojim pisanjem izazovu komentare podsmevanja. Vidim da se ponavljam sa ovim za PP, ali vec me malo umor savladava.
 
Ko je trazio da places sto je meni cureo nos? Ja sam ti skrenuo paznju da sutra ne moras da zaplaces ako ti nekom naj milijem procuri nos.
 
Sto se sam nisi cuvao kad znas drugog da savetujes,navrzo si se na tvog skolskog Zorana ko smrt na babu kao da ti gurnuo prst u oko.

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ha ha rezimski covek. Izmisljas kao i o vecini stvari o kojim pises. Od visestranacja devedesetih samo sam glasanjem za DOS na tren bio kao uz vlast. Znaci nikad clan ni jedne stranke, SKJ, nikad Sloba ili ne daj boze ovaj danasnji. Tako da izmisljaj samo izmisljaj ili se idi leci jer patoloski lagati to je vec bolest. I da pozdravi mi drugaricu. Ha, ha.
Ha ha rezimski covek. Izmisljas kao i o vecini stvari o kojim pises. Od visestranacja devedesetih samo sam glasanjem za DOS na tren bio kao uz vlast. Znaci nikad clan ni jedne stranke, SKJ, nikad Sloba ili ne daj boze ovaj danasnji. Tako da izmisljaj samo izmisljaj ili se idi leci jer patoloski lagati to je vec bolest. I da pozdravi mi drugaricu. Ha, ha.
Možeš se smejati koliko hoćeš.Ja sam je samo pitao kakav si čovek jer ja se ne sećam da sam te i video u zadnjih 40 godina a kamoli da smo progovorili a večito me napadaš kao ja stalno lupetam i najpametniji sam ali mislim da si ti opisao svoje karakteristike.Da li opet lažem.Svi koji me znaju poznato im je da nikad ne lažem.I na forumu sve pišem iz svog iskustva.Ona žena mi je od reči do reči to navela.
Što se bolesti tiče,sve što sam ja pisao je da su onkološki bolesnici uskraćeni zbog korone i pri tome sam sebe naveo kao primer i pri tom misleći na sve a ne samo na sebe.
A ti si pisao o bolesti tvojoj kao da si na umiranju-ne daj Bože.Kako si pisao,neka drugi kažu ko je isfrustriran
I MomoŠarić se ne slaže sa mojim shvatanjem ovog virusa pa me ne vređa.
 
Ето верник који слави славу а овако о човеку који другачије мисли и који му је изразио лепе жеље...да ли понекада (бар кришом) поцрвениш човече...Убиће те зло у теби, смањи мржњу.
Ne vidi on to zlo.Napada me a znamo se iz osnovne škole,na zdravo,zdravo.A osnovnu smo davno završili.Možda sam mu oteo devojku a da ne znam.Moram malo da se našalim.
 
...нарочито ако знаш да је човек слабог здравља. И човек (било који човек) није исфрустриран болешћу него га болест савладала. Ако је некога болест савладала мера је да оздрави, а ти му изгледа ни то не желиш.

О стиду и сраму безобзирном човеку не треба говорити. Не допире му до ума.

Биће да си ти исфрустриран јер те „кијавица“ пролази па те срамота страха који си показао...сада то исказујеш на непримерен начин.
Hvala ti na podršci.Coci će ozdraviti,daće Bog a ja ne mogu jer je Bog tako hteo i ja sam se pomirio sa tim.I nisam se ismevao njegovoj bolesti nego sam mu poželeo brz oporavak što je on odbio.nakon par dana što je njegovo pravo.To ne govori o meni.
A što se tiče pokretanja ove rasprave,Ja je nisam pokrenuo.Mislio sam da su ljudi shvatili neke stvari ali sam pogrešio i moji istomišljenici i Ja smo od strane Cocija prozvani kao satanisti.Ko je prešao granice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh