Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Са тим се слажем, ако сад слушате изјаве и упоредите из почетка епидемије и сад.
Прво је било спречавање епидемије кроз забрану кретања и контакта. И она ће нестати. Сад имамо причу па и не забрана кретања и контакта јел ето не ради већ масовна вакцинација. Е то је оно што ме брине.
Од нечега што ће нестати само од себе смо дошли до пандемије. А пандемије се решавају на два начина катантин заражени умру или вакцинација. Ако се почне са вакцинацијом мора се радити и ревакцинација ако вакцина не буде покривала дуже од 6 месеци.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Pa ne moze do veka zabrana kretanja i medjusobnog kontakta. Naj bolje bi bilo da se virus povuce i da se vise nikad ne pojavi, ali ko garantuje da ce i tri Batajnice biti dovoljne ako se pojavi.
 
Ево зет наших пријатеља каже да су његов зет и сестрић по други пут фасовали корону...
 
I kod mene drugar drugi put dobio koronu,prvi put u maju bez nekih vecih posledica prosao.A Sada zaglavio bolnicu,upala pluca sa obe strane

Sent from my S41 using Tapatalk
 
O koroni jel pandemija ili nije i dali je ozbiljan ili neozbiljan virus , ja ovde vise necu polemisati , a necu ni obracati paznju na takve postove . Ja sam zakljucio , i jos neko , ko nije nek diskutuje jos . Eto u susjednom selu umro mladic 29g od korone , nije imao druge bolesti , bio mjesec dana na respiratoru , dugo vukao temperaturu a nije isao doktoru.
Nego drugo mi je zanimljivo , mnogo se kokodakalo o rezervaciji vakcina , nabavci , donacijama , daju ovi onima , te Ruske , te ove , one ,... Za Ruske mi je odma bilo jasno da je pokiticka propaganda , te fore su mi smijesne , znam da sam u manjiji , ali...
Nekazem dal su Ruske efikasne ili ne , mozda i jesu , ali ta prica , Lavrov, Dodik,pa Vucic daje RSu , pa dobijamo Ruske vakcine ko zna odkad , od ljetos vec,... to je stvarno smijesno , dogma ko u ladnom ratu .
Elem izgleda da ce ovde kasniti vakcina dobrano , o tome jos niko ? Treba li se vakcinisati ili ne , po strani , vecina svijeta misli da ,ajd nek je pola , ajd neka je trecina svijeta za to ali bilo kako bilo , kokodace se otkad , a sad se vidi , da se vakcinise Britanija, Kanada,Sad, Singapur,..... sto ne kazu , kasnimo , al kad dobijemo,dobijemo?
 

Majmuna ,majko mila . Neki se nece kanuti dok ne navuku belaj narodu ,ko milosevic
 
Prvo vlastitoj drzavi rusi ugled , jedino sto lupa gluposti , al ovde to prolazi . Prvo Vucic nit je predsjednik svih Srba nit je predsjednik samo Srba .
 
Колико у ствари овај вулин зна о њима да не могу без њега. Што би народ рекао "врана врани очи не вади". Сви се они добро познају.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Da nije szo na vrijeme formirao covax , jer su gledali unaprijed , mi sirotinja bi se načekali tih vakcina. Dabome za to oni i služe , al na njih drvlje i kamenje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh