Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E Zorane, Zorane i ja se bas pitam koliko li kosta da neko stavi ono cudo na svoj profil. Bas me pre par dana jedna osoba razocarala po tom pitanju. Za mnoge sam znao pa nisam zacudjen, ali ovo onako prikriveno i samo jedan dan bup na profil.
Milane, moguce da koriste drzavne resurse i da tako povezuje ime i broj, a moguce i da je ovo sto kaze Brka. Ja sam tako imao poziv prosle godine i zove me gospodja isto na pripejd broj i oslovljava me imenom i kaze da im je broj dao moj prijatelj taj i taj. Ja se zbunio, nemam takvog prijatelja dok se nisam setio da je to covek kome sam radio nesto par meseci ranije.
Svi protiv a oni stalno pobeđuju.Tako je od 90-ih.Ko tu krije istinu:Mi kao narod što govorimo da nećemo glasati pa ipak glasamo ili kako već.Šta rade posmatrači opozicije ako tvrde da ima malverzacija a ne reaguju.To je isto kao da si sa njima.Onda čovek razmišlja-bolje da ne dođu oni gladniji i tako mi životarimo i životarimo.Dva koraka,napred,jedan nazad i stalno smo tu gde jesmo.
 
Izbori su uvek unapred pripremljeni, i pobedjuje onaj koji broji glasove!
ako neko misli da se izborima nesto menja taj je u velikoj zabludi !
Promena se uvek ranije odigra a izbori služe za lažno predstavljanje demokratije !
Suštinske promene se dogadjaju van sistema , tj. revolucijom ili sličnim radnjama ....DEMOKRATIJA ne postoji !
 
Izbori su uvek unapred pripremljeni, i pobedjuje onaj koji broji glasove!
ako neko misli da se izborima nesto menja taj je u velikoj zabludi !
Promena se uvek ranije odigra a izbori služe za lažno predstavljanje demokratije !
Suštinske promene se dogadjaju van sistema , tj. revolucijom ili sličnim radnjama ....DEMOKRATIJA ne postoji !
Slažem se u potpunosti.Onda na dan izbora da sedimo kući kad znamo rezultate.
OSTANITE KOD KUĆAMA :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Bogami uhapsise kod nas premijera drugog Bosanskog entiteta i trazi se pritvor . Optuzbi kolko oces , pogadjate udruzivanje,mito,namjestanje i slicno... i tuzilastvo kaze da za sve imaju dokaze . Moze se kad se hoce . Povod je nabavka neodgovarajucih respiratora iz Kine .
 
Bogami uhapsise kod nas premijera drugog Bosanskog entiteta i trazi se pritvor . Optuzbi kolko oces , pogadjate udruzivanje,mito,namjestanje i slicno... i tuzilastvo kaze da za sve imaju dokaze . Moze se kad se hoce . Povod je nabavka neodgovarajucih respiratora iz Kine .
I to preko poljoprivrednog gazdinstva...Tek su tu kod vas bezobrazni, stvarno misle političari da je narod debilan...Izgleda su u pravu, neki đavo fali ovom narodu.
 
Ma moguce je da u ovom slucaju nisu bas konkretno krivi toliko. Digla se panika oko korone , veliku paniku je digaon i Vucic i jos neki drugi u regiji . Nije bilo dovoljno testova i respiratora na trzistu , ovi nasi gologuzi nisu imali nista u rezervama ,eu zabranila izvoz i sam Vucic je tad rekao da salje agente u Kinu sa kesom u torbama da se kupuje . Ovi isto ufrikasali i trazili da se hitno kupuje posto poto i da se ne prolaze procedure zakonske jer nema vremena . Trazilo se da se nadjo bilo ko ko moze to brzo uraditi nije se gledala ni cijena ni kvalitet . Frka je bila mora se priznati mozda i nisu bile lose namjere . Isto tako Dodik kod nas narucio mobilnu bolnicu za 5 miliona a u roku stigao samo sator od opreme nista pa sad vracaju . Tako je to kad nemas nists u svojoj drzavi da proizvodis bar sto je za krizne situacije . Hrana npr.
 
Frka , panika ,reklama , kampanja 24/7 a na kraju ispade da su nam i onih 350 raspiratora sto su ostali od "zutih "bila i vise nego dovoljna.
Ipak su neki malo bolji strucnjaci u to vreme radili procene za krizne situacije.
 
Ma moguce je da u ovom slucaju nisu bas konkretno krivi toliko. Digla se panika oko korone , veliku paniku je digaon i Vucic i jos neki drugi u regiji . Nije bilo dovoljno testova i respiratora na trzistu , ovi nasi gologuzi nisu imali nista u rezervama ,eu zabranila izvoz i sam Vucic je tad rekao da salje agente u Kinu sa kesom u torbama da se kupuje . Ovi isto ufrikasali i trazili da se hitno kupuje posto poto i da se ne prolaze procedure zakonske jer nema vremena . Trazilo se da se nadjo bilo ko ko moze to brzo uraditi nije se gledala ni cijena ni kvalitet . Frka je bila mora se priznati mozda i nisu bile lose namjere . Isto tako Dodik kod nas narucio mobilnu bolnicu za 5 miliona a u roku stigao samo sator od opreme nista pa sad vracaju . Tako je to kad nemas nists u svojoj drzavi da proizvodis bar sto je za krizne situacije . Hrana npr.
Isto je bilo i kad su bile poplave nigde nista, bilo kakava tragedija da se desi mi smo donji i pokaze se koliko je drzava bjedna.
Ja imam jedno nepopularno misljenje ali nama bi dobro opremljena vojska dobro dosla kad nastanu ovako teska vremena, takodje mogu se naci poslovi koje bi vojska radila u redovnim uslovima kako ne bi bila teret za drzavu.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Za one pretnje narodu da ce groblja biti mala i nabrajanje odredjenih i za one panicne poruke, da je normalna drzava vrhovni respirator bi zaglavio iza resetke.
Sto se vojske tice dzaba sve kad njom nema ko da komanduje.
 
Kratka rekapitulacija gradiva. Kralj ozenio udovicu, narod ga ubio, narod zaveden. Kralj stvorio SHS, narod zaveden. Tito napravio partiju, zaveo narod. Prvi vise stranacki izbori zaveden narod glasao za Slobu 90%. 5 oktobar narod zaveden, potrosena energija. 2012 SNS narod zaveden. Znate kako kazu za zenu koja se lako zavede :D:D:D:D:D
 
Ja mislim da je stvarno problem u nama evo moj primer od 2003 od kad sam postao punoletan nisam glasao nikad, 2013 otisao sam u inostranstvo, sad se vracam za Srbiju a nikad mi vlast nije odgovarala a nikad nisam nista uradio po tom pitanju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh