Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da je predsednik koji povlaci lucidne poteze kakve ni Gary Kasparov nije povlacio ipak ovaj put pogresio ZELEO JE DA POMOGNE BOLESNICIMA KOJI UMIRUNA APARATIMA A SAMO JE PRODUZIO GOLGOTU a mislim da je mnogo bolje i prakticnije i korisnije za celokupno gradjanstvo DA NAM JE U EROTSKOM SOPU KUPIO VESTACKI PALAMAR U KOMBINACIJI SA VAZELINOM A MOZE I TOVATNA MAST i to bi bilo I DELOTVORNIJE I UZBUDLJIVIJE i za razliku od obicnog novca koji se brzo potrosi a i brzo se zaboravi a vidi se da ima mnogo nezahvalnih i arogantnih a da je dao CRNACKU BANANU SA VIBRATOROM ta uspomena bi trajala dugo stalno bi izazivala osmeh i zadovoljstvo kod gradjana nestala bi depresija a i stalno bi se hvalili i pominjali preedsednika ali se nebi pricalo kao sada DAO TI VUCIC 100 EURA nego bi nacija u hvalisanju isticala DAO MI VUCIC KALAISANU BANANU ili CELA PORODICA JE PRIMILA PO ELEKTRICNU JEGULJU A SVE U CILJU PREVAZILAZENJA NOVONASTALE SITUACIJE ili DRAGE BAKE I DEKE PRIMICETE OD SINISE MALOG PO 22 BEZ GLAVE ili TI DA CUTIS DAO TI VUCIC VESTACKI PENIS sto ga nisi vratio ako ti ne valja Pokloni i prave uspomene se nikada ne zaboravljaju niti zastarevaju a pamte se forever drugo uvek je diskretnije i kulturnije i sa malo vise stila neki mastoviti prezent sa brzinama bilo bi toplije i srdacnije ovo sa novcem me vec podseca na truli zapad NA OTUDJENJE na nesto hladno jednokratno ALI VIDECEMO KAKVE CE REAKCIJE BITI MOZDA JE IPAK BOLJE BILO DA JE NACIJA ZAVIBRIRALA PROBUDIO BI SE DAVNO UGASEN PLAMEN LJUBAVI i shvatili bi da je on taj koji nam je u nebeskom smislu namenjen samo DALI SMO MI NAMENJENI NJEMU
 
Trebalo bi da ima, ako ti nešto zatreba mogu ti ja proveriti imam drugara tamo a nije član foruma.
 
Дали ће бити вашар у Руми,нисам пратио ситуацију и те мјере државе
 
Juče svrnuo do banke njih preko 30 u redu i većina penzioneri dižu 100 evra,ja pošto nisam isao na salter već za kredit počnem da ulazim nastade pobuna dobacuju mi gde ću ja preko reda,kakav je to bezobrazluk dobro me nisu izujedali.
 
Треба да видите ред(али сваки дан) испред имтеза банке у Бачкој Тополи. Само гомила испред врата физичка и правна лица па ко улети.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
https://www.pokloni.com/poklon/plisani-misko/24075 A ovaj prezent je jos prikladniji od bilo kakvih zujalica jer ima i ljudi srcanih bolesnika a i sa pejsmejkerom. I sto je najzanimljivije NIJE TVRD i posto se jastuk ne menja tek tako to je stvar koja i nekojiko generacija moze da ispostuje A EM JE JEFTINIJE OD 100 EURA A ZAPAMTILI BI GA I CUKUNUNUCICI roditelj bi mogao ponosno da kaze svom detetu na samrti MENI JE OVO OSTAVIO PREDSEDNIK JA SAM GA BRIZLJIVO CUVAO I OSTAVLJAM DETE TEBI U AMANET A KAO STO SAM JA TEBI OSTAVIO I TI GA CUVAJ PA PROSLEDI TVOJIM POKOLJENJIMA
 
Danasnji razgovor telefonom:
Zvoni mi mobilni i ja se javljam...
-Molim
Umilni zenski glasic sa druge strane
-Gospodin Milan P.......
-Da , ja sam.
-Zovem iz kol centra sns-a ,mozete mi odgovoriti na pitanje ?
-Da ,naravno.
-Hocete li izaci na galasanje i hocete li glasati nasu listu?
-Da , naravno ali pod jednim uslovom.
-A koji je vas uslov?
-Da mi objasnite kako ste povezali ovaj broj telefona sa mojim imenom i prezimenom posto je ovo pri -pejd broj kupljen na trafici u Beogradu pre 15-tak godina bez ugovornih obaveza i ikakvih podataka.Nisam clan vase stranke pa da ste tako dosli do njega , a svaki drugi nacin je krivicno delo.
-Tu-tuuuu ,tu-tuuuu ,tu -tuuuu.....
E sad , da li sam pogresio pokazace vreme......
 
Mene zove neka Sanja, u ime neke banke cije usluge ne koristim izvesno vreme, kaze da imam dug prema istoj koji mi nije blagovremeno naplacen, za nekak’o odrzavanje nekak’e kartice koju takodje ne koristim. Pitam koliko, kaze 157 (Slovima STO PEDESE’ I SEDAM) dinara. Ja reko Sanja slusaj, UBI, ZAKOLJI, JA TE PARE NEMAM. Videcu da zovem Kuma da pozajmim do prvog pa da se nekako skrpim, ako skupim donecu, zaokruzi na 160. Cutim ja, cuti Sanja. Kaze GOSPODINE nemojte da se salite. Reko ne salim se, i spusti mi slusalicu. Evo prodje vec tri dana Sanja ne zove, a isti mi broj.
 
Poslednja izmena:
Danasnji razgovor telefonom:
Zvoni mi mobilni i ja se javljam...
-Molim
Umilni zenski glasic sa druge strane
-Gospodin Milan P.......
-Da , ja sam.
-Zovem iz kol centra sns-a ,mozete mi odgovoriti na pitanje ?
-Da ,naravno.
-Hocete li izaci na galasanje i hocete li glasati nasu listu?
-Da , naravno ali pod jednim uslovom.
-A koji je vas uslov?
-Da mi objasnite kako ste povezali ovaj broj telefona sa mojim imenom i prezimenom posto je ovo pri -pejd broj kupljen na trafici u Beogradu pre 15-tak godina bez ugovornih obaveza i ikakvih podataka.Nisam clan vase stranke pa da ste tako dosli do njega , a svaki drugi nacin je krivicno delo.
-Tu-tuuuu ,tu-tuuuu ,tu -tuuuu.....
E sad , da li sam pogresio pokazace vreme......
Isti slucaj. Pre podne zvali sina, mene popodne. Redovni MTS brojevi. Sin bio malo neoprezno drzak, a od mene dobili hvala dovidjenja. U njihovoj beleznici verovatno smo zavedeni kao nepodobni. Mamicu im ......
 
Prvo su me pitali.Da li ste dobro.JesamMogu li da vam postavim par pitanja.A odakle vama moj broj.Brojevi su javno dostupni.A zbog čega vi mene uznemiravate.Prijatno.Kraj razgovora.
Da li ovim krše zakon ne znam.Svih ovih godina su zvali na fiksni a na mobilni nikad,Izgleda da ne znaju da li su nas dobro izmanipulisali.Koliko košta da se njihov slogan stavi na fejsbuk profilu.Voleo bih da znam,da ih sve izbrišem iz prijjatelja-ako je iz ubeđenja onda im opraštam jer ne znaju šta rade.
 
Razumem ja da su brojevi javno dostupni ,brojevi koji su post-pejd ili u okviru nekakvih paketa koje sad svi zivi nude se povezuju sa vlasnikom, ali pri -pejd broj iz prodavnice ili trafike ne mogu nikako da povezu sa imenom i prezimenom vlasnika osim da koriste drzavne resurse u stranacke svrhe sto po mnogim zakonima ne smeju da rade.
Oteli su drzavu od svojih gradjana i koriste je za svoju prćiju k'o da im je babo u amanet ostavio.
Imao sam pre godinu dana poziv iz MTS-a sa ponudom da predjem iz pri u post-pejd sa nekim "povoljnim" paketom usluga ,i sve vreme razgovora osoba sa druge strane me oslovljavala sa "gospodine" znaci imaju moj broj u bazi kao korisnika ali ne znaju moje ime i prezime.
 
E Zorane, Zorane i ja se bas pitam koliko li kosta da neko stavi ono cudo na svoj profil. Bas me pre par dana jedna osoba razocarala po tom pitanju. Za mnoge sam znao pa nisam zacudjen, ali ovo onako prikriveno i samo jedan dan bup na profil.
Milane, moguce da koriste drzavne resurse i da tako povezuje ime i broj, a moguce i da je ovo sto kaze Brka. Ja sam tako imao poziv prosle godine i zove me gospodja isto na pripejd broj i oslovljava me imenom i kaze da im je broj dao moj prijatelj taj i taj. Ja se zbunio, nemam takvog prijatelja dok se nisam setio da je to covek kome sam radio nesto par meseci ranije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh