Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Заборавих да кажем и да читају и пишу на тим језицима.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Док сам био модер на једном форуму, имадосмо институцију привременог бана, са читавог форума или неког од пуног qurtza подфорума, да л' беше на по' месеца или месец. После једног форумског пичкарања, тај привремени бан примењен је на неколико људи и после чишћења разбијене срче, усправљања столица и застирања астала чистим столњацима, објавио сам да су ти и ти људи "послати на двонедељни одмор у Матарушку бању о трошку форума". То ми је прво пало на памет и баш та Матарушка, (за коју ме је потом екипа са форума рекла да је то бања за нероткиње), што је била формулација која се некако свима допала и колико сам чуо, и дан данас, када сам се одавно заситио тих тема и не учествујем на том форуму, "слање у Матарушку бању" је остало синоним за бановање. :)
 
Kod nas na forumu ako si primetio a sigurno jesi to se zove put na Tenerife o trošku foruma. 😂 Period trajanja je tesno vezan sa skalom zasluga pa može da varira od par dana pa dalje mesec i više dana ili meseci a godišnji su obično i trajni banovi odnosno putOvi na egzotične destinacije o trošku foruma.
 
Ja sam bio u zabludi, mislio sam da je koviljača banja za nerotkinje... Već duže vreme psujem dok radim "bio sam ti s mamom u banji koviljači", to ono kad čekićaš pa ne ide recimo...
 
Bio sam veoma tolerantan dok nisu počele teške psovke.Ako si već superioran čovek za kakvog se bar predstavljaš u ovom virtuelnom svetu onda si valjda i dovoljno pismen da znaš da se psovanje i vređanje ostavlja u nekoj ladlici ili kom već mestu kada se kreće u javnu raspravu i diskusiju.
 
Bio sam veoma tolerantan dok nisu počele teške psovke.Ako si već superioran čovek za kakvog se bar predstavljaš u ovom virtuelnom svetu onda si valjda i dovoljno pismen da znaš da se psovanje i vređanje ostavlja u nekoj ladlici ili kom već mestu kada se kreće u javnu raspravu i diskusiju.
Znam ja šta je on baljezgao, meni je pretio javno kako on i njegove crvene usraše imaju moju adresu i kako će me posetiti, tralala, razne gluposti, čekam 10 dana da se nešto oda da ja njima odem u goste a ti ga banuješ.:confused::confused::confused:
 
To su već dosta ozbiljne stvari.Onaj pre njega zatvara forum, ovaj otvoreno preti članovima, sledeći će podmetnuti bombu negde gde ne treba...kuda ide ovaj svet?!
 
Док сам био модер на једном форуму, имадосмо институцију привременог бана, са читавог форума или неког од пуног qurtza подфорума, да л' беше на по' месеца или месец. После једног форумског пичкарања, тај привремени бан примењен је на неколико људи и после чишћења разбијене срче, усправљања столица и застирања астала чистим столњацима, објавио сам да су ти и ти људи "послати на двонедељни одмор у Матарушку бању о трошку форума". То ми је прво пало на памет и баш та Матарушка, (за коју ме је потом екипа са форума рекла да је то бања за нероткиње), што је била формулација која се некако свима допала и колико сам чуо, и дан данас, када сам се одавно заситио тих тема и не учествујем на том форуму, "слање у Матарушку бању" је остало синоним за бановање. :)
Znate šta mi se sviđa kod ove nove verzije-najzad mi je izbrisana opomena koju mi je NA prikačio onomad (mada nepravedno)i kad god uđem na forum stalno je visila a sad je nema. :ppozdrav:
 
Bio sam veoma tolerantan dok nisu počele teške psovke.Ako si već superioran čovek za kakvog se bar predstavljaš u ovom virtuelnom svetu onda si valjda i dovoljno pismen da znaš da se psovanje i vređanje ostavlja u nekoj ladlici ili kom već mestu kada se kreće u javnu raspravu i diskusiju.
Ali je jako bitno da li psuješ latinicom ili ćirilicom.Ako sam ja išta razumeo od te prepiske ako izuzmem psovke:ppozdrav:A dugo je trajala.
 
Кога год сам питао, није.....а сви у први дан поднели....ће видимо 3. дана исплате

Послато са Mi 9T помоћу плуга
 
Meni je najzesci bio onaj sto je nudio javno lazne diplome, uvjerenja i slicno. Samo sto je to napisao ujutro pa 90% ljudi nije vidjelo, a Matic ga posl'o na ljetovanje ekstremno brzo.
 
Ali je jako bitno da li psuješ latinicom ili ćirilicom.Ako sam ja išta razumeo od te prepiske ako izuzmem psovke:ppozdrav:A dugo je trajala.
Ма није питање псовање једном или другом варијантом, већ остваривања слободног избора да то учиниш на варијанти коју преферираш, а да на конто свог избора аутоматски не добијеш накариканог којечега које везе са везом нема.

Него, да питам да ли неко зна... Током овог "изванредног стања" које се недавно завршило, приметио сам да у списку канала у слободном доступу, које ловите обичном антеном, кроз DVB-T, нашло туце, ако не и више, који су раније били доступни у кабловским и кабловски-виа-сателит системима? Мислио сам да је то због тог "стања", просто да људи имају чиме да се занимају током самоизолације, али то "стање" је завршено, а ти канали су још увек у слободном доступу. Зна ли неко о чему је реч?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh