Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Код нас је такве операције радио доктор Бела Балинт специјалиста неурохирург ортопед на ВМА али је пензионисан.Могуће је да је неко од његових сарадника остао и да то и даље раде.
Моја опаска је да јако водиш рачуна о себи јер ти је хрскавица између пршљенова страдала па да не буде трагедије ако ти се озледи кичмена мождина.Исто тако да се дооообббрррооо распиташ коме се у руке препушташ.
 
Kolege kakva su iskustva sa leđnim prskalicama za voće na baterije, da li to nešto ubrzava posao?
 
Poslednja izmena:
Сами се хвалили, вероватно.....да су ћутали, мирисао би и даље ал не би намирисао.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Jedan čovek orao u blizini pa nam javio da se deca opet igraju na slami, ta deca odala još jednog koji se igrao i za koga su oni mislili da je zapalio a taj izdao pravu ekipu koja je zapalila. Mislim to se sve odigravalo od decembra do sad pre koji dan. U ekipi ih je bilo 4 jedan je samo bio u policiji, ne bi ni on da nismo javili ko je. Ostale nisu ni zvali. Sve je jako škatljivo jer su mlađi maloletnici i nisu krivično odgovorni. Mislim da tu neće biti ništa od naplate dvoje su sirotinja jedan ima al ga boli uvo, mislim roditelje, a za četvrtog se svi slažu da nije kriv.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Kolege kakva su iskustva sa leđnim prskalicama za voće na baterije, da li to nešto ubrzava posao?
Ja imam vise godina vec vilager. Nije stala nikad. Moze nekoliko prskalica uraditi bez punjenja bat. Ja je koristim samo za total i flekovanje ponekad. Nedostaci slab pritisak ali to meni ne smeta i teska je dosta i prazna
 
Jedan čovek orao u blizini pa nam javio da se deca opet igraju na slami, ta deca odala još jednog koji se igrao i za koga su oni mislili da je zapalio a taj izdao pravu ekipu koja je zapalila. Mislim to se sve odigravalo od decembra do sad pre koji dan. U ekipi ih je bilo 4 jedan je samo bio u policiji, ne bi ni on da nismo javili ko je. Ostale nisu ni zvali. Sve je jako škatljivo jer su mlađi maloletnici i nisu krivično odgovorni. Mislim da tu neće biti ništa od naplate dvoje su sirotinja jedan ima al ga boli uvo, mislim roditelje, a za četvrtog se svi slažu da nije kriv.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Деца до 14 године пред законом нису одговорна за кривична дела и прекршаје....ови од 14 (малолетни) јесу, али слаба вајда, сувише су благи према њима када то понове по ко зна који пут.....родитељи или стараоци су одговорни за насталу штету коју проузрокује малолетно лице или дете.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ma tu i nije poenta u kažnjavanju, već da nauče lekciju, da ne mogu da prođu nekažnjeno?
A kako ih naučiti pameti?
 
А не не, то нису били полицајци, већ милицајци......знало се реда шта те све и како следује и колико

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Милиција је била народна власт. Сад смо грађанско друштво. Европа и тако то ...

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nekad smo ih uzimali u NOVKABEL pravili smo torziju za autoprikolice
A sad nzm
Jednom sam sekao one ogromne O ring gumice od zalivanja baš ogromne 10"

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh