Chat 8

Deda Lala

Član
Učlanjen(a)
3 Jan 2010
Poruka
1.176
Код нас је такве операције радио доктор Бела Балинт специјалиста неурохирург ортопед на ВМА али је пензионисан.Могуће је да је неко од његових сарадника остао и да то и даље раде.
Моја опаска је да јако водиш рачуна о себи јер ти је хрскавица између пршљенова страдала па да не буде трагедије ако ти се озледи кичмена мождина.Исто тако да се дооообббрррооо распиташ коме се у руке препушташ.

sale ratar

Član
Učlanjen(a)
3 Jan 2012
Poruka
4.695
Kolege kakva su iskustva sa leđnim prskalicama za voće na baterije, da li to nešto ubrzava posao?

Poslednja izmena:

BobanNB

Član
Učlanjen(a)
21 Dec 2007
Poruka
1.333
Сами се хвалили, вероватно.....да су ћутали, мирисао би и даље ал не би намирисао.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

lekso

Član
Učlanjen(a)
9 Apr 2014
Poruka
340
Jedan čovek orao u blizini pa nam javio da se deca opet igraju na slami, ta deca odala još jednog koji se igrao i za koga su oni mislili da je zapalio a taj izdao pravu ekipu koja je zapalila. Mislim to se sve odigravalo od decembra do sad pre koji dan. U ekipi ih je bilo 4 jedan je samo bio u policiji, ne bi ni on da nismo javili ko je. Ostale nisu ni zvali. Sve je jako škatljivo jer su mlađi maloletnici i nisu krivično odgovorni. Mislim da tu neće biti ništa od naplate dvoje su sirotinja jedan ima al ga boli uvo, mislim roditelje, a za četvrtog se svi slažu da nije kriv.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

MOMOSARIC

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
13.254
Kolege kakva su iskustva sa leđnim prskalicama za voće na baterije, da li to nešto ubrzava posao?
Ja imam vise godina vec vilager. Nije stala nikad. Moze nekoliko prskalica uraditi bez punjenja bat. Ja je koristim samo za total i flekovanje ponekad. Nedostaci slab pritisak ali to meni ne smeta i teska je dosta i prazna

BobanNB

Član
Učlanjen(a)
21 Dec 2007
Poruka
1.333
Jedan čovek orao u blizini pa nam javio da se deca opet igraju na slami, ta deca odala još jednog koji se igrao i za koga su oni mislili da je zapalio a taj izdao pravu ekipu koja je zapalila. Mislim to se sve odigravalo od decembra do sad pre koji dan. U ekipi ih je bilo 4 jedan je samo bio u policiji, ne bi ni on da nismo javili ko je. Ostale nisu ni zvali. Sve je jako škatljivo jer su mlađi maloletnici i nisu krivično odgovorni. Mislim da tu neće biti ništa od naplate dvoje su sirotinja jedan ima al ga boli uvo, mislim roditelje, a za četvrtog se svi slažu da nije kriv.

Деца до 14 године пред законом нису одговорна за кривична дела и прекршаје....ови од 14 (малолетни) јесу, али слаба вајда, сувише су благи према њима када то понове по ко зна који пут.....родитељи или стараоци су одговорни за насталу штету коју проузрокује малолетно лице или дете.

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
3.282
Ma tu i nije poenta u kažnjavanju, već da nauče lekciju, da ne mogu da prođu nekažnjeno?
A kako ih naučiti pameti?

BobanNB

Član
Učlanjen(a)
21 Dec 2007
Poruka
1.333
А не не, то нису били полицајци, већ милицајци......знало се реда шта те све и како следује и колико

Sapatnik

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Apr 2018
Poruka
437
Милиција је била народна власт. Сад смо грађанско друштво. Европа и тако то ...

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
4.031
Nekad smo ih uzimali u NOVKABEL pravili smo torziju za autoprikolice
A sad nzm
Jednom sam sekao one ogromne O ring gumice od zalivanja baš ogromne 10"

Vrh