Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako neko zna kako treba da izgleda punomoć da bi se neko drugi (ne advokat) pojavio na sudu umesto pozvane osobe na vanparničkoj rasparavi bio bih mu zahvalan da mi to pošalje na pp.
 
Trebalo bi da je to klasična punomoć za zastupanje , sve je to , i advokat nije ništa drugo nego obično zanimanje nekoga ko se bavi zastupanjem drugih lica "češće puta" . Nebi trebalo biti nikakve razlike u sudskom postupku dali je to advokat ili neko drugo lice , jedino što može biti šteta u lošije pripremitim dokazima nego kad radi advokat koji ima iskustva . Sve ostalo bi trebalo biti isto , svodi se na to ko je prekrišo zakon , ili ko je u pravu . Naravno , ovaj moj komentar ti neće pomoći , ovo je samo sa logičke strane . Neko će drugi stručniji pomoći bolj vjerovatno .
P.S. , nema veze sa tvojim pitanjem , ali živim za dan , dabome da nećemo doživjeti . ali u duhu napretka kompjuterizacije i slično , kada nestane bar dva ljigava i nepotrebna zanimanja: advokat i bankar . 8-)
Pazi , ako ti i ja hoćemo nešto da radimo , saradjujemo , ili ako opet imamo problem i nemožemo da se dogovorimo , šta će nam advokat ili bankar ? Dovoljno je sud .
 
Ne radi se o kršenju zakona već o vanparničkoj raspravi radi utvrđivanja visine naknade za štetu koja će nastati postavljanjem cevovoda kroz naše dve njive. Prvobitno ponuđenu naknadu nisam prihvatio jer smatram da je neadekvatna pa je utvrđivanje te naknade prebačeno na sud.
 
Људи како да се решим пацова разјебали ми 40 џакова соје остављено за семе буквално их искидали канџама валда их мачке вијају па гадија између џакова тражи скровиште....нешто једноставно а ефикасно?
 
Kupi ratluk za miseve, tako se kod nas zove ima u poljoaporeci, vece pakovanje oko 500 din, za nekoliko dana su gotovi

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Људи како да се решим пацова разјебали ми 40 џакова соје остављено за семе буквално их искидали канџама валда их мачке вијају па гадија између џакова тражи скровиште....нешто једноставно а ефикасно?
Blago tebi kad si ne upućen u ubijanje pacova,jebiga sve sve što čuješ a tamani uzimaj,i roze i plave brikete,ratimor ili kesice sa želeom(sve jedno kako se zove sve je to iz jednog vagona),pacolovke razne i opet će ih biti ,a kesice meći tamo kud se kreću i obilazi svaki dan ako fali dodaj.
 
comrade_trump.jpg


Iz Rusije sa ljubavlju za Moma...:cvetic:
...Ali moras priznati da mu lepo stoji crvena kravata.:love:
 
Poslednja izmena:
Пробај бродисан у течном стању и папалине. Радио сам са том комбинацијом. Показала је добре резултате.


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Људи како да се решим пацова разјебали ми 40 џакова соје остављено за семе буквално их искидали канџама валда их мачке вијају па гадија између џакова тражи скровиште....нешто једноставно а ефикасно?
Samo terijer...
 
Разјебу и џамбо морам препаковати и ставити на отвореније место на палете не у неки Буџак ипак они воле тамнија места а после двоцевка
 
Ali na paletu postavi lim pa onda džambovku. Pacoubice kažu da tamo gde je skladišteno zrno (kukuruz, soja, 'šenica.....) ne treba postavljati otrov koji je u istom obliku (crno-crveno žito, kukuruz itd) nego treba im postaviti otrovano meso, sipati u neku ćasu otrovanu vodu koju će samo oni piti itd, itd.
 
Ratimor je odlično rešenje. Samo ne treba stavljati svaki dan,nego svaki drugi,treći.
 
Poslednja izmena:
ostavi ga u rinfuzi,tamo neidu jer se udave
ja sam to prekinuo,dok to seme 2 puta uvrecam,pa ga odnesem na selektor pa ga ponovo uvrecam to me kosta kao da sam ga kupio u apoteci!
 
Da trenutno osim njih nema i ništa u dvorištu,prosto nemoguće da opstane bilo koja životinja.Zamalo me komšija nije tužio razbucali i njegove avlijanere,mačke više ni ne brojimo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh