Chat 8

MOMOSARIC

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
12.746

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.833
Uf,i ja sam imao problem veliki sa pacovima...rešen je sa kombinacijom otrova,rasterivača za glodare i puštenim kerama non stop...i naravno sve gomile cigala,crepa nepotrebnog gvožđa sve da se pobaca da nemaju gde da se zavlače....

jevto

Član
Učlanjen(a)
5 Nov 2014
Poruka
1.261
https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=10&dd=10&nav_id=1602003

Pažljivo pročitati tekst!
Srbija na neki način ulazi u sastav Velike Albanije,a sve se radi pod pažljivim vođstvom Turske.
Mislim da je Vučić talentovano glup rukovodilac.Uzalud je dolazio Orban da mu ukaže na neke stvari.Ljudi ovde još nisu svesni šta se sprema,a kada se osveste biće kasno.Sta su Turci može se videti upravo danas kada su im Kurdi došli na red.Koliko juče istrebili su preko 2 miliona Jermena i drugih hrišćana i nikada nisu priznali genocid za razliku od Nemaca.A Hitler je govorio spremajući "konačno rešenje"-"Ko još pita u svetu šta se dogodilo sa Jermenima?'

MOMOSARIC

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
12.746
Budala. Kaze da ce se smanjiti broj nezaposlenih a u stvari mogao bi se povecati ako krenu da traze posao albanci makedonci i kosovari jer

A inace zanimljivo je pogledati koliko je puta prirodni prirastaj Turske veci nego Srbije .

dejja

Član
Učlanjen(a)
21 Jul 2008
Poruka
665
Poštari ubacuju u sanduče sa računima ali samo po selima. Više stvarno nema ko da ide u šumu po drva. I drvokradice otišle

Vrh