Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako se ono zove kanal n YT-u gde su ulicni mehanicari sa istoka ?
Neko je spominjao pre par dana, ali ne mogu da se setim ko i gde.
 
Nije Luka tolko naivan . Pusti to Luka , ženidba ti je ko plin u auto , samo fale i forsiraju ovi što su se već zajebali.
Momo ja sam to samo tako napisao,ja sam oženjen 17 godina,dvoje dece a sa suprugom se nikad nismo posvadjali(neće da se svadja :haha:)Tako da ja na moju suprugu nemogu imati nikakvu zamerku.............................................i svi zadovoljni:ppozdrav:
 
Bio je Zagreb u to vrijeme razvijen , za razliku od Sarajeva pogotovo. Zašto su samo Beograd bombardovali ? Ima tu i gnjeva zbog onog puča- vojnog udara u bg , a vjerovatno su već bili u dosluhu sa ZG i znalo se da će se formirati ndh koja će im se prikloniti .
 
Ne treba on ništa da kaže, odavno mi je sve jasno. Evo i sada dostavili snimak iz Doljevca, sa naplatne rampe, bez 2 ključna minuta. Zbog toga i pobeđuju lako, bez trunke mozga ljudi bi zaokružili i đavolji broj.
ps pa i to je bilo, vezani posteri sa tri 6. Ej Srbijo.
 
Da li je moguće ovo?
Slanje paketa za Kosovsku Mitrovicu sa otkupninom do 2.000din Kosovska carina ne naplaćuje pdv niti carinu.
Pre 10dana drugar kupi na Limundo polovnu ljuljašku za bebu od neke žene iz KM, cena 900din. Žena kaže nema carine, slala sam već. Žena pošalje poštom. Ljuljaška stigne normalno kao iz Srbije, poštaru plati otkupninu i sve super. Jutros dođe poštar i donese carinsku deklaraciju. Dodatnih 250din za pdv+carinski troškovi U pošti kažu da ranije nije naplaćivano, a od pre neki dan po novoj uredbi se naplaćuje.

E stvarno više ovaj Đilas pretera...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh