Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Једино решење откупити Голи Оток.Брзо би се људи довели у ред.
 
Једино решење откупити Голи Оток.Брзо би се људи довели у ред.
Kakav Goli Otok. Ja bih svakog zadužio sa deonicom novog puta, pruge, kanala i sl. Pa kad ručno odradi svoju deonicu može da ide kući. Evo na primer pruga Valjevo - Loznica se pominje decenijama a nikako da se počne sa radovima.
 
Samo da pitam da li verujete da kada bi se smenila sadašnja vlast i postavio neko drugi da bi nama u poljoprivredi cvetale ruže i teklo med i mleko, da bi nam subvencije bile 20000 po hektaru da bi veštak delili đabe a seme gratis. Da bi otkupne cene svih poljoprivrednih proizvoda poskupele trostruko, da bi krediti za traktore davali sa 1% kamate. Ne isto bi bilo jer su seljaka uvek lzrabljivali i tako će i ostati. I mnogo puta sam čitao ovde na forumu kako nezadovoljni otkupom cenom suncokreta prete bojkotom ne sejanja istog dogodine i baš vidim da je neko to uradio i da država uvozi suncokret. Nego pišu ljudi svašta ali suštinski se ništa ne menja i niti će.A da li sam u pravu pa pogledajte samo ova udruženja poljoprivrednik i recite mi imate li vi koristi od njih? Osim njih samih. Navukuljude na proteste onda oni idu na pregovore njima daju lovu a oni se obrate seljacima sa izjavom da država i otkupljivači nisu u stanju da plate više. I pojeo vuk magarca.
 
Poslednja izmena:
To govori da su nam predstavnici izuzetno kvarljiva roba. A verovatno od takvog soja su i bili. Oni moraju biti casni, makar i imali najmanje koristi. Nasi ljudi ne ostavljaju parlog nikada. To znaju i oni koji kroje kapu. Pojedini regioni mogu sejati visokoprofiabilne kulture, pojedini moraju sejati psenicu i suncokret. Zbog toga nema bojkota setve suncokreta, psenice, a uljana repica trazi i specificne uslove kombajniranja i otkup, ako nema ko da otkupi i ovrsi repicu, kako je sejati mesto suncokreta.
 
MONTOJA ALAL VERA ZA OVE POSTOVE SAVRSENI Trebalo bi stalno podsecati ovaj nas iscrpljeni ali nebeski narod da nas vodi covek koji nije imao dva dana radnog staza i prvo radno mesto mu je bilo premijer drzave.Za sve te godine JE BUKAO PO MITINZIMA I NIJE RADIO NISTA A OD CEGA JE ZIVEO ko ga je finansirao ,za koga je bukao a barem da je u svim tim pricama imao neki stav ili neki pravac neki program.A u stvari pravac ima a ima i program samo sto ja to mozda nisam na pravi nacin shvatio a ovo sto se tice PLAKANJA to je FETIS i to ne treba zamerati coveku znaci drhtavim glasom se stidljivo glava povija ka zemlji proguta se pljuvacka kroz polusuvo grlo i suze u oku. a obicno posle ovakve UVERTIRE da ne kazem PREDIGRE KRECE ZIVOTINJSKO ORGIJANJE PREMA SVOM NARODU. I sada ja coveka savrseno razumem ovu vrstu fetisa kod naseg predsednika to je nesto sto ga potpuno ispunjava ALI NE RAZUMEM NAROD
 
Dobar je i onaj video ispod. Večeras uhapšen Škundrićev sin koji se pozvao na Dačića i tražio odmah da ga puste. To je samo Blic preneo i objavio sliku. Po slici to je izgleda onaj momak koji je prethodne večeri šetao sa kamerom i hteo da se bije sa ovima iz Krova što neće sa se biju. Iako sam bio skeptik, sada mi sve više miriše da su sukobi namešteni. Osuđeno ukupno pet i odmah pušteno sa kaznama od 20-80k dinara. Smešno. Država uspe da organizuje gej paradu bez ijednog incidenta, a sada ih svake večeri, juče u sred dana kamenuje ista grupa i oni kao ne znaju ko su. Cccc...
 
Samo da pitam da li verujete da kada bi se smenila sadašnja vlast i postavio neko drugi da bi nama u poljoprivredi cvetale ruže i teklo med i mleko, da bi nam subvencije bile 20000 po hektaru da bi veštak delili đabe a seme gratis.

Ova teza o smjeni sadasnje vlasti i postavljanje druge mi toliko para usi i ujeda za oci da ne mogu opisati
Vlast treba mjenjati po svaku cijenu, ne treba dopustiti da nas stalno isti jasu, mislim da ovako razmisljanje potice od komunista i njihovih naslednika.
Pidikanac, ovo se ne odnosi na vas licno samo ovo sto si naveo nisam mogao preskociti.


Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Ova teza o smjeni sadasnje vlasti i postavljanje druge mi toliko para usi i ujeda za oci da ne mogu opisati
Vlast treba mjenjati po svaku cijenu, ne treba dopustiti da nas stalno isti jasu, mislim da ovako razmisljanje potice od komunista i njihovih naslednika.
Pidikanac, ovo se ne odnosi na vas licno samo ovo sto si naveo nisam mogao preskociti.


Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Treba promeniti samo sistem,gde bi vlast bila smenjiva.Naravno i taj što je smenjen odleži malo u prdekanu ako se dokaže da je kriv.Sve se može.Do sada je ovima odgovaralo:Malo ja,malo ti,više ja,nego ti,pa ćemo se.....I tako 3o godina.Svima zabraniti više bavljenje politikom i kraj priče.A ne da nas vode partijski podobni i poslušni (bez obzira na partiju koja je na vlasti),već stručni i nepotkupljivi.
Sve se može samo ako se hoće.
 
https://mondo.rs/Magazin/Zdravlje/a...i-u-Smederevo-Pozarevac-Mladenovac-video.html E sada dolazimo do krucijalne stvari. Svi su imali informacije iz bolnica po Srbiji kojom brzinom se siri zaraza ,medjutim cutalio se sve zarad prokletih izbora da bi se ucvrstila prokleta fotelja i bilo je CUTI NEMA VEZE NEKA SE ZARAZI POLA NARODA DAJ MI DA ODRADIMO NAS POSAO Za svako novinarsko pitanje u vezi epidemije odgovori su bili da imamo najsavremenije bolnice da je sve pod kontrolom da unutrasnji nepriljatelji izmisljaju i provociraju i cela Evropa je saznala DA SMO GLAVNO ZARISTE NA BALKANU jedino mi nismo imali takvu informaciju.I sada informacija da U BEOGRADU NEMA SLOBODAN KREVET, a ovaj nas I DALJE PLACE I PODRHTAVAa ovo me poseca na onu staru kada majka kaze cerci CERKO KAKO MOZES DA BUDES SA TIM NERADNIKOM,KOCKAROM,LAZOVOM,OLOSEM sta je sve pricao i obecavao da bruka te i bije i vredja da ti se ceo grad podsmeva i sazaljeva te a cerka odgovara MAMO KLEKAO JE ISPRED MENE I PLAKAO CELU NOC I MOLIO ME I OBECAO JE DA CE SE PROMENITI I SVASTA MI JE OBECAO nemoj tako mama videces mama da ce se promeniti to su mu drugi bili savetnici i drugi ga izmanipulisali a on ima dobru dusu. Moja drugarica VRHUNSKI NEUROPSIHIJATAR najaci u Podunavskom regionu kada sam je pitao DALI TREBA DA BUDEM ZABRINUT ZA BUDUCNOST SVOJE ZEMLJE I DALI NAS VODI STABILAN COVEK napravila je takav izraz lica koji nikada necu zaboraviti a onda pokusala da predje na drugu temu. Ja sam iako to ne lici na mene INSISTIRAO NA ODGOVORU a ona je odgovorila vidno uznemirena A STA TI MISLIS ,A ZAR JE POTREBNO DAVATI ODGOVOR ZA NESTO STO JE PRIMETNO IZ AVIONA. Pitao sam nesto kasnije moju komsiku koja je jedna od vodecih zenau DUSEVNOJ BOLNICI U KOVINU dali moja deca odrastaju u zemlji gde se cene prave i istinske vrednosti i kakva je psiha prvog coveka nase drzave dali je mozda preopterecen problemima i dali je preveliko breme jer mi se ucinilo da je posrnuo psihicki .Odgovor je bio slican kao njena koleginica ALI KOLIKO GOT DA JE PSIHA OZBILJNO NARUSENA DOMINACIJA,I POSESIVNOST I LUDACKA POSVECENOST GA VODE KA KRAJNJEM CILJU I LUDACKI PORIV ZA VLADAVINOM
 
Poslednja izmena:
@CvetojevicM ja poznajem dosta njih sa teorijom @pidikanac i zbog takvog ubeđenja uvek glasaju za one koje su na vlasti.
Sama promena vlasti bi pokidala mnoge lance krađe i bogaćenja i do onih najsitnijih. Čim posle prvog mandata nema smene, kanali za krađu kreću da funkcionišu opušteno. Jer oni ne kradu sa kamare, kod nas su kamare malene. Glođu tekuće prihode i ne daju da kamare porastu.
 
Stvarno ne znam gde se kupuju ti suzavci, ali sam jednom bio u kafanu kad ga neko fuknu. Al je to bila bezanija. Samo se pojavi dim, neko viknu "suzavac" i nastade stampedo.
 
@CvetojevicM ja poznajem dosta njih sa teorijom @pidikanac i zbog takvog ubeđenja uvek glasaju za one koje su na vlasti.
Sama promena vlasti bi pokidala mnoge lance krađe i bogaćenja i do onih najsitnijih. Čim posle prvog mandata nema smene, kanali za krađu kreću da funkcionišu opušteno. Jer oni ne kradu sa kamare, kod nas su kamare malene. Glođu tekuće prihode i ne daju da kamare porastu.
Posle svake promene vlasti koliko ja pamtim dolazilo je do smene svih direktora u svim preduzećima nastavlja se krađa ali sa dugim ljudima. I molim vas recite mi od posle Tita da li je svaka Sledeća vlast bila mnogo bolja od Prethodne.
 
Kradu i novi ali ne mogu od prvog dana. Treba im vreme da naprave kanale bar godinu dana. A kad ostanu isti, ostanu na razrađenom poslu. Npr žuti su bili široka koalicija pa kad novinari napadnu Dinkića, ostali ćute i smeškaju se. Kada opletu Dačića opet ćute. Danas kada novinari napadnu bilo koga budu proglašeni za stranog plaćenika i izdajnika. Kad izađe iz kuće mora četvoro oči da otvori. Čoveka iz Krušika koji se nadao za pomoć od nadaleko poštenog nam predsednika strpaše u zatvor kao špijuna. Zaslužili su ne samo smenu, nego debelu robiju.
Ili ako veliš neka ih, što da se nadamo boljem. Kad nije dosad bilo neka i na dalje tako.
 
Druže čini mi se da sam pogrešno shvaćen ni ja nisam zadovoljan ali obrni okreni opet dođemo na isto. I već sam umoran od pokušaja da se nešto pomeri na bolje. Jer bolje dolazi samo onima koi su na vlasti bez obzira ko to bio.A kako kažeš i novi kradu ali imaju grejs period dok se uhodaju a kad se uhodaju teško nama jer žele da nadoknade izgubljeno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh