Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znam sta je abho. Sta ce krazovi benzinci kamioni i motori migova sa vojnih otpada doprinijeti manjoj smrtnosti u Italiji?
To moras pitati italijanske vlasti,kao i komandu NATO koja je morala dati odobrenje za dolazak stranih (neprijateljskih?) trupa na tlo zapadne alijanse.
 
Nauka i medicina je spas . Ali bez toga u ovim momentima vjera ima korisnije poruke nego totalitarne vlasti kao npr putin,vucic i dodik... Koriste samo za svoju reklamu
Imaju dobre namjere ali stalno kasne korak ali spretno koristeza propagandu. Bolja mi je poruka i korisnijs Pape nego Vucica . Tek sta bi dao da cujem sta bi pok Pavle rekao na ovo ali nema ga
Fali nam.
 
A sta bi Popovi rekli . Vec se ukakili sto nece imati prihoda od svecenja vodica. Da je pricest i zabrana zasticeno necim svetim,pa nema veze sto svi lizu istu kasicicu. Vernik sam ali ipak malo vise verujem nauci i medicini. Pa kako se kada su oni tako sveti, zarazise u Va. Mora da nije bio dobar predstavnik vere ma zemlji pa ga Svevisnji potkacio.
 
za MOMU Momcilo dali si ikada u nasoj zemlji osetio demokratiju i kada je to bilo a ako si isao na zapad ili istok dali si tamo doziveo demokratiju.Pitam jer zivim u ubedjenju da to ne postoji i da to predstavlja neku fikciju ili neku idealizovanu stvar kao neka bajka sa hepiendom a posebno me zanima u kom zapadnom drustvu to postoji i kako to cvrkuce dali si to negde procitao i dali mislis da se ove bitange koje su bile od 2000 na ovamo uvele demokratiju i pokazali nam po prvi put u nasoj bogatoj istoriji kako to izgleda
 
za MOMU Momcilo dali si ikada u nasoj zemlji osetio demokratiju i kada je to bilo a ako si isao na zapad ili istok dali si tamo doziveo demokratiju.Pitam jer zivim u ubedjenju da to ne postoji i da to predstavlja neku fikciju ili neku idealizovanu stvar kao neka bajka sa hepiendom a posebno me zanima u kom zapadnom drustvu to postoji i kako to cvrkuce dali si to negde procitao i dali mislis da se ove bitange koje su bile od 2000 na ovamo uvele demokratiju i pokazali nam po prvi put u nasoj bogatoj istoriji kako to izgleda
Kako ne postoji, eto Libija za primer, skinut diktator i uvedena demokratija
 
Meni nije jasno zasto su ameri iskrcali u Italiju 40000 vojnika u vrhuncu zaraze... i pritom nisam nigde procitao da su pruzili neku pomoc
Da provere kako funkcionise vakcina...;)...mozda.E pa sada,americka pomoc kosta...mislim visoki su troskovi SAD... visok standard,profiti vojno-industrijskog kompleksa.Plate i troskovi stotina hiljada agenata po svetu...
 
Demokratija je vlast vecine i dobra je za pametne narode a nije za one malo manje . Kod nas nije bas funkcionalna jer smo vecinski ispod prosjecno inyeligentni pa biramo losije . Za Japan,J.koreju ,Vijetnam,zapadnu evropu su dobri jet su podrucja vise inteligencije . Idealno bi bilo za Kinu npr i Sj koreju da se oslobode komunizma bili bi nepobjedivi .Za Libiju,Egipat cobane naravno da demokratija nije rjesenje
 
Ja podelih video da vam objasni kako da se pazite od fejk vesti i videa, a vi napraviste spam sa produkcijom na temi teorije zavere :D :D :D pa da li je moguće da baš makedonski lekar otkrije teoriju zavere? A da li je taj lekar nekad otkrio neki lek u svoj svojoj pameti?
Svaki pregled na YouTube se unovči, nema veze da li pisac scenarija veruje u svoje tvrdnje i da li to ima naučne osnove.
 
Demokratija je najposteniji poredak . Jedino da nema kradje glasova . Ipak je bitno da vecina naroda bira svoju sudbinu . Sad ako su zaostali,u zabludi ili nasjedaju pricama to su i zasluzili . U apsolutizmu nema slobode to je bar jasmo na tu temu ne odgovaram vise nocas.
 
Nemoj ni u buduće. To je moj demokratski predlog. Skupićemo se nas većina na forumu i "zabranićemo" ti pisanje, bez obzira što si ti sve u pravu, otvaraš oči nama koji ih imamo otvorene, ostavljaš trag u pijesku. Demokratija. :osmeh: ;)
 
MOMO nista te ne razumem sve neodredjeno i nepovezano a toliko je pitanje jednostavno DALI JE IKADA BILA DEMOKRATIJA KOD NAS I KADA I DALI NA ZAPADU POSTOJI DEMOKRATIJA I GDE.Izvini Momo sto sam dosadan ali bas bih voleo da cujem a znam da si znalac i toliko mozes da otkrijes
 
Zna se ko se bori protiv virusa , zdravstvo i medicina a ne abho . Ovo je film predstava . Ne izvrcite . Italijanima je najavljena medicinska pomoc a dovezli su krazove . Putinova rezija
Ovde nisi u pravu. Dezinfekciju na ulicama teško da radi zdravstvo i medicina. Čak je i pitanje mogu li da stignu i u objekte. Abho jeste dobar u tome. Imao sam direktno iskustvo.
A deo vezan za potencijalno pokazivanje sile dolaskom tudje vojske uopšte ne komentarišem, samo stručni deo.
 
Zasto dezinfikovati ulice . Virus se prenosi kontaktom ljudi i sto jr jos bitnije sto mi ne shvatamo preko predmeta dodira . Dezinfekcija ulica mi nije jasna . Ne prenosi se asfaltom.
Za mornara . Upravo zadniih godina na ovim prostorima je dempkratija . Ima malo visr medijskih uticaja ali je ipak demokratijs . Za koga vecina glasa taj je na vladti
 
Demokratija je vlast vecine i dobra je za pametne narode a nije za one malo manje . Kod nas nije bas funkcionalna jer smo vecinski ispod prosjecno inyeligentni pa biramo losije . Za Japan,J.koreju ,Vijetnam,zapadnu evropu su dobri jet su podrucja vise inteligencije . Idealno bi bilo za Kinu npr i Sj koreju da se oslobode komunizma bili bi nepobjedivi .Za Libiju,Egipat cobane naravno da demokratija nije rjesenje
Komunizam?Nema komunizma u Kini..Ima samo meritokratije.

Juzna Koreja je procvetala tek kada je general Park ukinuo demokratiju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh