Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A šta mislite ako se sve ovo ne daj Bože zakomplikuje, granice zatvorene, kako će biti za nabavku pesticida? S obzirom da su sva sredstva ili uvozna, ili uvozne aktivne materije?
 
Cudni su oni vasi. Juce kazu nema razloga da se skola obustavlja slusamo strucnjake i ne mijesajte im se u posao jer su to eminentni strucnjaci a jos sijede kose profesori . Sta znaju drugi mi smo najstrucniji u regiji a danas kazu skola se obustavlja mrtvi ladni.
 
Bas naprotiv to za skole. Pokusali su da smanje broj dana tj odsustva ucenika iz skole, jer se govorilo prestanku skole do kraja skolske godine. Zbog toga. Problem je sto svi izvlace iz konteksta. I da mislim da imamo strucnjake, koji su se kao mladji susreli sa necim sto mozda stariji pamte kao Velike boginje.
 
Meni nije jasno,vanredno stanje,obustava skolstva a kao ima samo 48 obolelih

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pogledaj rast u Italiji.
U 24 sati 368 mrtvih.
I tamo je bilo na početku bez veze i potrebe.
 
Meni baš i nije smešno, sa porodicom sam u odsustvu iz zemlje, sutra treba da se vratimo ako nas puste, a kad dođemo karantin nam ne gine... A diže se panika bez potrebe, već čujem da su rafovi prazni itd itd...
 
Ja se iskreno nadam da nece biti nekih nestasica ipak nismo pod sankcijama. Gorivo mozda mada cenim da ce po celoj Evropi biti manja potrosnja. Ali bicemo pogodjeni mi poljoprivrednici dal kroz pesticide gorivo ili na kraju kroz cenu videcemo.
 
Sutra da narucim hemiju za prskanje,mozda posle je nece biti.neka stoji kuci,nista nece da joj skodi.situacija nije za salu ni malo

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ma mozemo da radimo naravno,kod nas u Pn-u normalno se zivot odvija.jedino apleuju da stariji ljudi od 65-god ne izlazi vani

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh