Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma sve su to mađari,i to prvi je sin bačkotopolskog industrijalca koji su kao naši a registracija na kolima mađarska i to imaju dosta mađ. tablice tu u topoli,šta da vam kažem ,ja kukam a vi demokrate mislite da serem,samo ću da kažem da je vučko pustio Adu,Sentu i nažalost b topolu mađarskoj partiji.
A komam koji si ti bedan čovek,to je za nepoverovati......................
 
Da ti ne kažem šta.
jeste li čuli na n1 kakve mere traže hoteljijeri zbog virusa,a kad nas je suša sasušila samo nas je administracija popišala.
 
Jel porucivao neko robu sa ovog sajta

Kako ide za Srbiju?
Поручивао ја пар пута, пре ових зајебанција са вирусом.....роба је стизала без проблема, једино су мало скупљи од Алија, али ми се чини да је роба и квалитетнија.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ja sad stigao kuci jedva navatao neke sitnice sto mi trebale taman koliko sam stigao krenula bezanija

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Jel porucivao neko robu sa ovog sajta

Kako ide za Srbiju?
Наручивао више пута током претходних пет година, ал' што каже Бобан - пре вируса. Поуздани су јер су једна фирма, а не скуп малих фирми који раде преко "Алиекспреса".

Наручуј слободно јер су поуздани и довољно експедитивни. Цене се не разликују нешто пуно од "Алиекспреса", али си сигуран да добијаш оно шта си наручио.
 
Kazete rasterali vasar a zar nije AV zabranio samo na zatvorenom skupove a na otvorenom nema opasnosti ? Ili ce opet da kaze da lazu svi kao za najsmesniji virus. Uglavnom mislim da ne znaju gde udaraju ili nece namerno da objave neke stvari zbog panike.
Postoje neke glasine ima obolelih i u Pomoravlju ali nista zvanicno. Prosao sam kolima kroz centar do benzinske pumpe ima mozda za nijansu manje naroda ali nisam video da neko nosi masku niti neke redove u prodavnicama.
Videcemo na sta ce ovo izaci na kraju.
 
Наручивао више пута током претходних пет година, ал' што каже Бобан - пре вируса. Поуздани су јер су једна фирма, а не скуп малих фирми који раде преко "Алиекспреса".

Наручуј слободно јер су поуздани и довољно експедитивни. Цене се не разликују нешто пуно од "Алиекспреса", али си сигуран да добијаш оно шта си наручио.
Jel se placa postarina, kako to ide
 
Kazete rasterali vasar a zar nije AV zabranio samo na zatvorenom skupove a na otvorenom nema opasnosti ? Ili ce opet da kaze da lazu svi kao za najsmesniji virus. Uglavnom mislim da ne znaju gde udaraju ili nece namerno da objave neke stvari zbog panike.
Postoje neke glasine ima obolelih i u Pomoravlju ali nista zvanicno. Prosao sam kolima kroz centar do benzinske pumpe ima mozda za nijansu manje naroda ali nisam video da neko nosi masku niti neke redove u prodavnicama.
Videcemo na sta ce ovo izaci na kraju.
Ovi nasi pojma nemaju sta rade. Tek ce da nastane haos za nedelju dve. Pogledajte sta se desava u jednoj Italiji, drzavi koja je, slozicete se, MNOGO ozbiljnija od nase.
 
Свакако се плаћа поштарина..... али је питање да ли ће се то приказати као посебна ставка у укупној цени или не. Какогод, на "Бенг гуду" ти као последња ставка изнад тастера "buy now" је "total price" илити укупна цена робе и трошкова доставе (можеш да бираш и начин доставе, типа регуларна пошта или курирске службе, са све декларисаним ценама услуге) и толико ти скидају са картице (користим "Виза Интернет" само за такве послове), а по обављању трансакције, добијаш СМС поруку у којој ти пише колико ти је тачно скинуто са рачуна.

Е сад, потпуно је друга ствар да ли ће те додатно оглобити наша царина. Али по мојим досадашњим искуствима, велика је вероватноћа да ово што би ти наручио, царина неће ни да погледа, а не додатно да оцарини.
 
Ону најјефтинију. :)

Ма оставиш ту прву понуђену, обично и најјефтинију опцију, јер ако ти није хитно и можеш да сачекаш тих (најчешће) 20-30 дана за доставу, свакако ће ти доћи. Имаш и један додатни детаљ - ако желиш да имаш увид у то где ти се у одређеном моменту налази пошиљка, можеш да одабереш опцију да доплатиш неке ситне паре и за "tracking number" илити број за праћење пошиљке, па када на одговарајући сајт откуцаш тај низ слова и бројева кога ти изда продавац, сазнаш где је тренутно твоја пошиљка. Ради неке, као, сигурности, ја сам ту опцију користио само за робу која ме је коштала више од два'ес ојра.

Понекад без доплате добијеш некакав интерни број за праћење неке службе коју је продавац ангажовао за твоју пошиљку, па иако пошиљку не можеш да пратиш до поште у свом месту, барем можеш да видиш да је дошкла у Европу.
 
Proglaseno je vanredno stanje.Šta će to značiti za nas poljoprivrednike, proizvodjače hrane?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh