Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Maticu verovatno si informisan da jos niko dno naso nije,tako da izgleda ovi misle bas duboko da idu:osmeh:
 
Nemojte tako, ipak je to nas ministar.
Nova mera u agraru je poskupljenje goriva. Nece se vise moci pivo piti ispred bircuza ili kavane i ostavljati traktor na leru.
 
Neznam dali je jeftinija, ali rumuni dolaze kod nas u kikindu i kupuju u poljoapotekama i to unaju pošteno da natovare auto sa hemikalijama...
 
Nesto je jeftinije ali uglavnom nije. Rumuni kupuju nas Maton i ostalu jeftinu hemiju.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Seme je jeftinije. Hemija nije.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Seme DKC je tamo 120e, P velika kesa 125e. Tu je velika razlika, hemija je skuplja. Koliko sam skontao oni nemaju ili imaju vrlo malo generika, sve je brendirana hemija. Da Bog pozivi Agrosavu, Galeniku, Agromarket itd.
 
Ima tamo i jeftine hemije. Verovatno da mozes da preneses neki dzak bez carine ali kad bi napunio auto...

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Danas sam isao da pogledam jedan traktor da kupim,cuo sam se sa covekom objasnio mi on gde se nalazi stignem ja tamo pogledam tramktor ne izgleda lose sa obzirom na godiste 79. Sasvim pristojno izgleda,kazem ja njemu da li moze da ga upali da ga cujem kako radi a on ce vidi ja znam da je traktor dobar nije problem da ga upalim ali to ce da te kosta 10e.ja sam se odma okrenuo i krenuo kuci,kad sam dosao do kapije on me zove ajde da ga upalim ne kosta nista reko fala brate vise me ne interesuje.Njegov brat je inace clan foruma.
 
Dobar glas se daleko cuje a los jos dalje sam sebe je deklariso sta mozes,nekako najbolje da gledas kod nekog koga poznajes ili koga neko preporuci
 
Jel pazario neko pesticide u Rumuniji,jel istina da je tamo hemija dosta jeftinija nego kod nas?

Pa ono jeste jeftinije nego ovde kod nas, imam ja tamo poznanike ali poljoprivrednu apoteku malo ozb imas u Temisvar ovde oko granice nista i ako ima to su male jako i nemaju neke ponude jake.
Eto ti primer ja sam tamo od njih uzeo prosle godine jedan preparat kod njih me izasla cena 3500 din po litri a ovde kod nas 4800din s tim sto taj iz rumunije je neka ojacana verzina neki PLUS a ovaj nas je obican.A seme vreca DKC je 115-120e.
 
Meni je to bill zanimljivo covek se inace bavi preprodajom razne mehanizacije treba da zna Malo da radi sa ljudima a new day mi kaze nisam ja volonter pa da palim kad ko hoce pa nine night meni bill dosadno kuci pa Sam otiso 35 km of kuce da zezam tebe da mi palis tu neki traktor of skoro 40god.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh