Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jutros jedno katastrofalno iskustvo sa Daily express. U ponedeljak sam iz Kaća poručio oprugu za menjač i dve gume sve zajedno težine 75 grama i ukupne vrednosti 1150 dinara a cenjena služba je svoju uslugu za 35 km prevoza i tri dana zakašnjenja naplatila 450 dinara. Malo je reći da sam otkačio na bandu lopovsku. Pazite dobro kad radite sa ovim službama i proveravajte cenovnik.
 
Imao sam ovih dana jedno čudno iskustvo sa postexpresom.Pošaljem rotor na viklovanje ,platim poštarinu 360 dinara,kroz par dana čovek mi vrati isti rotor u istoj kutiji ,ista gramaža, platim poštarinu 260 dinara.
 
Jutros jedno katastrofalno iskustvo sa Daily express. U ponedeljak sam iz Kaća poručio oprugu za menjač i dve gume sve zajedno težine 75 grama i ukupne vrednosti 1150 dinara a cenjena služba je svoju uslugu za 35 km prevoza i tri dana zakašnjenja naplatila 450 dinara. Malo je reći da sam otkačio na bandu lopovsku. Pazite dobro kad radite sa ovim službama i proveravajte cenovnik.
Tako je to kad poručuješ iz Kaća...!

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Jutros jedno katastrofalno iskustvo sa Daily express. U ponedeljak sam iz Kaća poručio oprugu za menjač i dve gume sve zajedno težine 75 grama i ukupne vrednosti 1150 dinara a cenjena služba je svoju uslugu za 35 km prevoza i tri dana zakašnjenja naplatila 450 dinara. Malo je reći da sam otkačio na bandu lopovsku. Pazite dobro kad radite sa ovim službama i proveravajte cenovnik.

Pa ne znam sta je tu problem,osim sto kasne 3 dana,cena za prevoy je takva,i nema tu sta.mnogi pjuju nase brze poste,ali kako god bilo ,vecina njih vrsi isporuku za 24 h.evo ja sam prosle nedelje preko drugara koji je u slovackoj narucio neko glodalo za lancanike,covek ga poslao brzom postom,i do juce, nije stiglo,znaci 5dana.i kad ga pitam sta je,kaze to je normalno..
 
I da,u tih 450din,ma koliko je mali i lak paket,nije uracunat samo prevoz do tebe,vec i povrat novca do posijaoca..to si trebao da pitas prodavca ko ce da plati povrat...
 
KOd nas je najpovoljnija "Brza pošta" , pogotovo ako je povrat novca u pitanju i novac se može naplatiti skoro istovremeno kada preuzme primalac.
Na teritoriji cijele države npr do 5kg paket sa povratom novca oko 4e.
 
Kako je kod nas krenulo da skače neće dugo trebati da opet dođe na onu cenovnu razliku pre dizanja akcize u Bosni.
 
Zna li neko gdje se na manu 19.372 nalazi prekidac stop svjetala, nisam gledo ispod volana nista, ujutro pristupam slucaju. Mozda cu morati vuci nove zice.
 
Jutros jedno katastrofalno iskustvo sa Daily express. U ponedeljak sam iz Kaća poručio oprugu za menjač i dve gume sve zajedno težine 75 grama i ukupne vrednosti 1150 dinara a cenjena služba je svoju uslugu za 35 km prevoza i tri dana zakašnjenja naplatila 450 dinara. Malo je reći da sam otkačio na bandu lopovsku. Pazite dobro kad radite sa ovim službama i proveravajte cenovnik.

D Expres naplacuje i naznacenu cenu posliljke kao i otkupninu.Za te male iznose to je 40 din + pdv.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh