Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam kupio 5 komada...2 sam kupio one sa zivom (zezno se ) a 3 sam kupio neke led....12 w mijenja onu od 100 w
 
Samo led,one druge su na istom principu kao neonka a vremenom sve slabije svetle
 
Ја већ 4-5 година, само те, штедљиве као неонке у почетку, а сада лед. Уштеди се на струји, негде око 50-ак киловата, за моју кућу.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
One spiralne stedne hoce da pregore brzo ako su izlozene velikoj vlaznosti vazduha,dok kod led lampi to nije tako,ovo iz iskustva kazem:ppozdrav:
 
A i cena je bitna imas ih za 250,a imas ih i za 1000,ja sam uzeo neke verbatim ali mogu da se dimuju i maju 4300k.I evo ih sijaju jace od godinu dana.Bile ~1100 din.
 
te štedljive su dobre jedino za štek lampu. ne ubijaju u oči a poprilično su izdržljive na potrese prilikom ispadanja dole ili ako ih lupiš o nešto tvrdo
 
Ma Petre samo opusteno ja se zezam malo ali mi se naostrili da stedimo struju kupili nekoliko kom a nisu ni bile jeftine a one pocrkale za kratko vreme tako da smo ustedeli budzu marjanovu:sjasi:
 
Jedan mesec kupiš jednu, sačuvaš račun. Drugi mesec drugu, sačuvaš račun. Treći mesec isto tako i četvrti i peti i šesti pa kad ova prva crkne samo je zameneš sa računom od zadnje.
 
Jedan mesec kupiš jednu, sačuvaš račun. Drugi mesec drugu, sačuvaš račun. Treći mesec isto tako i četvrti i peti i šesti pa kad ova prva crkne samo je zameneš sa računom od zadnje.
Kao Pirocanac kupis pregorelu pa zamenis u firmi za ispravnu. :osmeh:


P.S. Mi koji smo stavljali potenciomere po sobama kad su bili moderni sad nam LED ne vredi rece majstor, kaze mora direkt prekidac da ide.
 
Poslednja izmena:
Imali ste u Gigatronu akciju LED sijalica,na svake 2 kupljene jedna gratis,pritom cena jedne od 11 W je bila 210 dinara.ja sam zamenio sve sijalice u kući,i uštedim mesečno 800 so 1000 din.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh