Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene u kući ima oko 80 sijalica (u 4 prostorije)onih što idu u spušten plafon,ne sećam se kada su sve bile kompletne nom stop su crkavale .Onda sam pre oko godinu dana zamenio za led ,em što manje troše em se ne greju pa ni ne crkavaju,tako da sam prezadovoljan-Jedino sam zeznuo pri kupovini ima više nijansi (bele,žute,matirane nematirane) nisam obraćao pažnju tako da sada radim na kompletiranju istih. A u lustere i lampe sam sve ubacio led sijalice,u šupama sam ubacio većinom one led panele,kako crkne koja obična ja menjam za led ,još malo i gotovo.
 
Otišao sam uveče u podrum pića na biciklu, kupio flašu rakije i stavio je u korpu. Kada sam se spremao da krenem nazad, pomislio sam: "A šta ako padnem sa bicikla i razbijem flašu???"
Zato sam je odmah popio! I bio sam u pravu! Dok sam se vraćao nazad, 7 puta sam pao!
 
Otišao sam uveče u podrum pića na biciklu, kupio flašu rakije i stavio je u korpu. Kada sam se spremao da krenem nazad, pomislio sam: "A šta ako padnem sa bicikla i razbijem flašu???"
Zato sam je odmah popio! I bio sam u pravu! Dok sam se vraćao nazad, 7 puta sam pao!
:haha:

- - - - - - - - - -

Ovaj video mogu da prebacim i u temu o natalitetu :osmeh:
 
Ja sam uzimao na vašaru u Debeljači neke šarene i stvarno su jako kvalitetni, ako se dobro sećam platio sam 1100-1200din po komadu ali su kao trenerke te mi najviše odgovaraju.
 
Neka zena iz Bijejine je dolazila redovno na bubanj potok,prodavala je radna odela iz nemacke,nisu bila toliko skupa a sve kvalitetno,iz fabrika,vecinom novo,recimo opel,vw ,mercedes,bas jako veliki izbor.ne znam da li jos dolazi.
 
ZA GORANA G Gospodine Gorane videli ste i sami sta se dogodilo u jednoj izuzetno prijatnoj komunikaciji koja je obilovala i nekom umerenom dozom humora ali umesnog,bilo je tu i primesa politike ali umerenog a u isto vreme povezanog sa natalitetom raznih iskustava lepih saveta a cilj je bio jednom opustenom konverzacijom mlade i roditeljski neostvarene clanove foruma privoleti na svetu zajednicu i roditeljstvo sto je i krajnji silj ove teme.Medjutim da ne bi doslo do toga pobrinuli su se clanovi foruma koji ne poseduju pozitivnu energiju [klinci ih zovu hejteri] i nazalost krenuli su da vrse pritisak na moderatora coveka koji je stvarno imao sluha i razumevanja i fleksibilnosti ali hejteri su pojacavali pritisak i krajnji cilj je tisina I uspelisu u tome .To je isto kao kada su se pojedinci i u drzavi a i u skupstini zalili sto se pustaju erotski filmovi na 3 kanalu ili palmi.Logican odgovor je ako ti se ne svidja promeni kanal ALI NE PREVELIKA JE ZELJA U TIM LJUDIMA DA DRUGI NE GLEDAJU EROTIKU a zamislite da je takav jedan HEJTER GRADONACELNIK ILI MINISTAR NECEGA a nemojte misliti da nije a takve osobe su cesto neostvarene i traze neku funkciju da bi lecili svoj poremeceni ego i odredjene frustracije iz mladosti i uspevaju u tome potpuno .Jedino nastaje problem po zavrsetku funkcije ili isteku mandata tek tada krece panika,nesigurnost,nervoza,ljubomora,mrznja nego je nesto drugo sto mene zbunjuje a to je da je sve manje sarmantnih,harizmaticnih,pozitivaca punih humora ljudi iz naroda face ovog naroda izgledaju kao da idu na streljanje ili da se vracaju sa parastosa da li je to normalno neznam ali odoh da odgledam jedan Svedski akcioni i da vratim dusi :haha::cool::osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh