Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima li na forumu neko da je preradjivao valjkove u one seckalice za stapove suncokreta. Ili da li ima rubrika o tome, ne vidim preko telefona.

Nada poslednja umire.
 
Ima tu kod mene jedan pravljen od bubnja kombajna , skinute sine i umesto njih vinkla stavljena koja je produzena sa federima koje su kod kovaca izostrena komsija je dobio u zajam obradio 20 jutara na ostricama se nije ni videlo .
 
Pa šta bi sa onim travarima i uljem od kanabisa ?

Mims, ti beše pominjao ulje od kanabisa ?

Daj neke linkove ovde o tome što si čitao i gledao ?

Ajde moli te Bradonja.

I za ove travare, ajde napravite popis ko koga zna i od čega leči.


I da ne offtopicujemo puno...
 
Moje je misljenje da tom hirurgu stvarno je potrebna pomoc psiholoska a ne bi iskljucio i pshijatra!
Ko njemu drma kavez da ne moze poslusati i suprotnu stranu?! I ko god misli da farmaceutske kuce nisu u vrhu mafije grdno se vara.
Ako ovaj Alen ili kako bese ne iskljucuje primarnu medicinu zasto ovaj iskompleksirani moron koji ne zna da se ponasa u javnosti ne zeli ni da cuje o alternativnoj medicini.
 
Imam jedan problem,radi se o tome što svako pismo što dobijem iz inostranstva bude otvoren.Da li je neko imao sličan problem?Kome da se obratim?::samo bes::
 
Znam licno momka iz Kikinde kome ovaj Azaric pomaze. Po doktorima i njihovoj dijagnozi on bi bio davno pokojni. Uz ulje kanabisa i neke kineske gljive momak jos funkcionise, vratio se u skolu i bolest stagnira. Znaci nije izlecen, ali tumor se ne siri. Mnogi su skeptici sto se tice njegovog nacina lecenja, ali na njegovim predavanjima ima po par stotina ljudi.
 
Gledao sam neke njegove ''seanse'' na youtube i nije mi jasno kako on tu nesto mase i ''leci'' ikonama,a covek je musliman? Ako je musliman?
 
Hirurg je odreagovao potpuno pogrešno misleći da nema potreba da diskutuje sa Alenom koji stvarno jeste šarlatan. Ipak treba sebi da postavi pitanje kakvu je poruku poslao tim neukim ljudim (rade trave i ovi fakulteski obrazovani). Samo ih je još više udaljio od savremene medicine (koja i nije uvek baš savremena kod nas :osmeh:)

Postoji razlog zašo se ljudi u tolikom broju okreću alternativnom i nadri lekarstvu. Narvano tu je farmaceutska mafija, korumiranost našeg zdravstava i apslutna nezaineresovanost velikog broja doktora za svoje pacijente (ebiga dr. opšte prakse provede više vremena prepisivajući već izdate recepte nego radeći svoj posao.) Mislim da su to faktori koji okreću narod nadrilekarstvu pa tek onda neizlečivi ljudi koji se hvataju za slamčicu.

Hirurg je svojim stavom u očima publike TV Pinka dao Alenu 5 bambia, psiholog je dobio 2, a on jadan je u kod većine tih ljudi ispao nekulturan i nespreman da suprostavi stavove.

Mislim da je lako mogao argumentim i znanjem da ga pokopa, ali se iz nekog razloga nije odlučio na to. Da li je u pitanju neka opet korupcija sa njegove strane ili je svestan da ne vredi diskutovati sa profesionalnim pravarantima o strčnim temama pred mahom neukom publikom jer će ovaj naći način da okrene vodenicu na svoju vodu ma koliko da njie u pravu, ne znam. U savkom slučaju trebao je barem da proba da objasni ljudima o čemu se radi. Ovako većina smatar da je Alen u pravu.


Alen prodaje ljudima nadu i placebo koji ponekad može biti evektivan. Dobro je psiholog rekao.

Ovcama treba obezbediti pravo na šišanje za svoj novac jel smo eto slobodna zemlja. Ipak mora se to iskonrolisati žestoko. Ko, šta i kako radi da se ne bi dešavali sličajevi da ljudi kojim ima pomoći umiru usled nestručne pomoći.

Inače šišanje ovaca uveliko postoji i od strane legitimnih doktora.
 
Ovaj šarlatan Alen je ustvari bezobrazan i pun nepoštovanja prema medicini.
A te njegove priče o 53000 pacijenata, to je dovoljno da se razume da laže.
Kada ga je čovek nazvao onim što jeste - šarlatanom, on odmah preti krivičnom prijavom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh