Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sa politikom nisam ni ja zadovolja al dan RS potpuno podrzavam
 
Kako i ne bi i ja bi da tamo zivim... malo od ovog budzeta malo od onog i milutinu celutinu.
 
Mora cu u toku godine da nabavim nov kotao od 50KW. Do sada je bio Megal Bujanovac... Mozda neka preporuka?
 
Majstor mi ugradio za novu godinu Radijator Kraljevo.5 god garancije.Kaze dq se dobro pokazao izmenili malo loziste i komore i produzili mu vek i garanciju.
 
I ja sam menjao kotao i uzet opet Megal.Prethodni je trajao 9 grejnih sezona.Za sledeću grejnu sezonu planiram drugi vid grejanja a o tome ako se želja ostvari.
 
Nije druge nego da Boga molimo da se vrati na poziciju glavog vrača prizivača kiše, da ne kažem vođu dodola...

Да и временске прилике могу знатно да утичу на резултат, показује и изјава некадашњег премијера Александра Вучића која се односи на јулске кише. За разлику од 2017, годину раније временске прилике биле су благонаклоније према српском БДП-у. Тако је 14. јуна 2016. године мандатар за састав нове владе Александар Вучић рекао да је Србији „потребна једна добра киша око 25. јула” како би принос кукуруза био добар и како би привредни раст био већи од 2,5 одсто. Небо изнад Србије отворило се тачно тог дана. Као наручена, киша је почела да пада баш у понедељак, 25. јула, и падала све до викенда на њиве са кукурузом. На крају године привредни раст износио је 2,8 одсто.

http://www.politika.rs/scc/clanak/396135/Budzet-Srbije-ocaravajuci-rast-BDP-a-razocaravajuci

 
Hvala Cvejo na infomaciju. polako cu da prikupljam informacije od svih proizvodjaca sto nadjem, pa da izaberem.
Normalno pricamo o kotlu na cvrsto sagorevanje drva ugalj...Prika ima isto radijator kraljevo sa pravim lozistem 65 kw,ne kao kod mene sa kosim.Sad mu je 7,ili 8 godina nikad suvo drvo nije video!Odmah se sece i u njega.Plasticne flase,pampers od dece,stara odeca sta je on pojeo on ce znati.i eno jos radi.Inace loze ga i leti zbog bojlera,jednu vatru u par dana.
 
kod mene Megal trajao 22 godine i naravno ostao sam mu veran ovaj radi vec 6 godina i manji potrosac od prvog jos kada bih toliko i trajao bilo bi super
stari je trosio oko 12 tona uglja za sezonu + drva a novi samo drva i mnogo manje trosi od starog
 
Poslednja izmena:
kod mene Megal trajao 22 godine i naravno ostao sam mu veran ovaj radi vec 6 godina i manji potrosac od prvog jos kada bih toliko i trajao bilo bi super
stari je trosio oko 12 tona uglja za sezonu + drva a novi samo drva i mnogo manje trosi od starog

Mora cu da vidim sta da radim. Moj ne curi, radi normalno ali moram da imam jedan spreman posto se po misljenju instalatera radni vek priblizio kraju. Sa neke strane logicno, ali zao mi da bacim ispravan nego bi da cekam dok procuri pa onda.
 
[h=1] Israel’s Solar Valley
AL17_09_28_2949-996x497.jpg
[/h]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh