Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je na svim traktorima BG AĆE. E vala zbog tog Ć neću menjati pa ne znam šta da je. Toliko njih još uvek vozi neregistrovane traktore a da mene zeza zbog slova Ć.
 
Traktori su registrovani trajno, ali saobraćajne imaju "rok trajanja", a kad njih budemo menjali ima da nam traže i nove tablice... Pa posle će da traže ćirilicu.
 
Ja sam registrovao u junu pa dobio AČG tablicu. Ako su znali da će se menjati što nisu prestali da dele problematične tablice? Čisto otimanje para ...

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Meni je traktor trajno registrovan sa novim tablicama i saobracajnom. Koliko znam, duzan sam da radim jednom godisnje tehnicki pregled. Ako ga ne uradim i zaustavi me policija, kako se to tumaci i koja je kazna?
 
Zamislite samo one "srećnike" koji recimo imaju KnjaŽevačke tablice na svim vozilima, KŽ . ili VŠ kao ovi u Vršcu. A tek Šid, Šabac, Čačak ...A imaš auto,kombi,, dva traktora, dve prikolice, auto prikolicu....

 
Poslednja izmena:
Sve je kod nas nakaradno.Tablice i saobraćajne dozvole menjane da bi se punio budžet.Magarci na brzu brzinu izglasali zakon a posledice njihovog neznanja po ko zna koji put plaća narod.Nadam se da će biti nereda po tom pitanju kao što je bilo pre izvesnog vremena problema oko registracije teretnih vozila na B kategoriju.
 
Strašno.Pola kvadrata lima.Da je deblji pa da posluži kao lopata za čišćenje snega(kada naveje).
 
Treba njih tuziti sto nas zajebavaju, taman se privikli na ove postojece tablice i sad jos mi da platimo njihov idiotizam.

- - - - - - - - - -

I kako će da rasporede ŠA za Šabac i SA za Senta-Ada, pa onda BĆ za Bogatić i BČ za Bečej.
 
Biće tu svega.Trenutno se još praznuje pa kada prođe Januar i krkenzi evri dej onda će se javiti udruženja polako jedno za drugim.
 
Zamislite samo one "srećnike" koji recimo imaju KnjaŽevačke tablice na svim vozilima, KŽ . ili VŠ kao ovi u Vršcu. A tek Šid, Šabac, Čačak ...A imaš auto,kombi,, dva traktora, dve prikolice, auto prikolicu....
[/video]
Taj sam :osmeh: KŽ ***SŽ :osmeh: Nisam znao to za menjanje tablica. Registrovao sam auto pre mesec dana bez problema. Od kad krece to menjanje tablica?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh